Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek 12-14 éves korosztály...

Ismertek 12-14 éves korosztálynak szóló vicces, könnyed, lányoknak szóló olvasmányokat idegen nyelven?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kutató munkámhoz kellene egy kis segítség :)

Olyan idegennyelvű (angol, svéd, mandarin, bármi...) könyveket keresek, amelyek főként a 12-14 éves korosztálynak szólnak és kifejezetten családcentrikusak. Igazság szerint a régi pöttyös könyveknek megfelelő olvasmányokat után érdeklődöm, csak mai szemmel megírva. Szóval valami vicces, könnyed, lányokról, lányoknak szóló regényre gondoltam.

Ha valami nem világos (mert lehet, hogy nem fogalmaztam érhetően :D) akkor szóljatok és előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2016. ápr. 21. 18:14
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én most 14 éves vagyok, talán a LOL-os könyveket tudnám említeni. Vicces, csajos, könnyed kis olvasmányok. A vörös pöttyös könyvek nálam még csak tervezettek, így nem tudok összehasonlítani, de azért remélem, hogy tudtam segíteni. :)


Néhány könyv közülük:

-Segítség youtube sztár lettem

-Szívzűrterápia strébereknek

-Kivédhetetlen szerelem

-Cinder és Ella (a borítójától eltekintve)

-Mire jó egy rosszfiú


Stb.

2016. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos nem tudom hasznát venni, mert már mindegyiket lefordították magyarra :(
2016. ápr. 23. 07:53
 3/3 anonim válasza:

Én német könyveket szoktam olvasni, és van pár tippem.

-das unsichtbare Mädchen (a láthatatlan lány)

A történet két lányról szól (nem emléksze pontosan mennyi idősek) és mindketten egyedül érzik, csak amíg az egyiket a családja elhanyagolja, addig a másikat zavarja a családja zsivaja és szeretne "láthatatlan lenni"...

- Mein Leben und andere KAtastrophen (az életem és más katasztrófák)

Most épp ennyi jut eszembe, vagy még tudnék egyet ajánlani, de az 18 évesekről szól és romantikus, dráma, tehát nem hinném, hogy olyan amilyet keresel. De ha érdekelnek még hasonló könyvek, akkor nyugodtan írj rám üznetben. :)

Remélem, hogy segíthettem! :D

U.i.: ezeket a könyveket asszem' nem fordították még le magyarra.

13/L

2016. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!