Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van ez? Ti mit gondoltok...

Miért van ez? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Miért van az a Wattpad nevezetű oldalon hogy ha valaki ír egy igényes és egyben eredeti történetet az senkit nem érdekel, de ha valaki ír egy összeokádott sablon sztorit ami arra épül mint mellette másik száz (vagy éppen durván szjg kopi) és mellette még teli van helyesírási hibákkal akkor az már hú de tetszik mindenkinek.

Ti mit gondoltok erről? Milyen könyveket szerettek az ilyen oldalakon?



2016. máj. 16. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem egyezik az ízlésed a többségével. Van ilyen.
2016. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A címen múlik, és azon, hogy szerepel-e mellette a "18+" kifejezés. Hidd el, én már csak tudom, három éve vagyok fent az oldalon.
2016. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt igazából én is kérdezem. Mert tényleg, valaki leül a gép/telefon elé,kidolgozza a történetet, helyesen ír, hosszúak a részek, egyediek, mégis alig olvassák. Valaki meg összeír gyorsan egy 200 szavas részt, át se olvassa, tele van helyesírási hibákkal, mégis több ezres a megtekintés, és a bíztató kommentek. Manapság már képtelenek az emberek belekezdeni egy igényes storyba, és mindenki csak megy a tömeg után. Persze ez nagyon sok mindenen múlik. Mert ha mondjuk írsz pl egy 5SOS fanfictiont, annak sokkal nagyobb híre lesz, mint mondjuk egy fantasynak. Ez saját tapasztalat:D A két könyvem közül sokkal többrn olvassák a fanfictiont, pedig az már szinte egy agyonsablonozott történet. Az újat pedig nem "eszik". De szerintem hosszú, kitartó munka árán mindenki elérhet valamit. Csak nem szabad feladni:)
2016. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!