Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Legjobb orvosregények?

Legjobb orvosregények?

Figyelt kérdés

Akármennyire is imádom az orvoslást, a tudományokat, még csak sorozatokat találtam magamnak. A Grace klinika és a dr. House nálam a két befutó (legalábbis ezeket kezdtem el ajánlásra), szóval ilyen kaliberű könyvekre gondolnék. Amiben használnak szakkifejezéseket, biológia, anatómiai, vagy akár kémiai kifejezéseket, mégis van benne hétköznapi. Nem is tudom milyeneket keresek igazából, normál könyvekből a drámát, akciót, horrort szeretem egy kis érzelemmel fűszerezve. Bárki véleménye érdekel. :)

Illetve még egy kategória van, amire határozottan kíváncsi volnék, az pedig a páciens-doktor szerelmi könyvek.



2016. júl. 4. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Robin Cook?
2016. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Robin Cook: Agy, Kóma
2016. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Martha Tailor, illetve Sally Hunter is ilyen regényeket ír. Szerintem borzasztóak, de lehet, hogy neked tetszeni fog valamelyik :)
2016. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!