Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszene egy ilyen könyv?

Nektek tetszene egy ilyen könyv?

Figyelt kérdés

Könyvet írnák és kíváncsi lennék nektek tetszene-e egy ilyen könyv?

A föszereplő egy 14éves lány lenne aki artistának tanul már kiskora óta (egy csendes visszahúzódó lányra gondoltam akinek nincs sok önbizalma pedig nagyon ügyes).

Végignézi ahogy a csoport társait megölik, de őt csak az utolsó percben veszik észre ezért marad csak életben. Célpontá válik ezért az iskolája,szülei és a rendörség úgy döntenek,hogy elküldik a lányt egy számára idegen országba és kap egy ujj személyazonosságot. De a lányt sajnos ujjabb és újabb országokba kell küldeni mert a gyilkosok rátalálnak. Végyül egy cirkuszba küldik dolgozni ahol nagyon egyedül érzi magát, de kis idő mulva magára talál egy fiúban. Itt mégközelebb kerül gyilkosaihoz és erre ő is rájön mikor fenyegető leveleket kap de azt csak egyvalakivel osztya meg.



2016. szept. 10. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amit előttem is mondtak: helyesírás!

Filmekben úgy van, ha valaki új személyazobosságot kap egy új országban, az egész család megy. Kétlem, hogy egy 14 éves GYEREKET egyedül más országba küldenének.

Ráadásul ugyanezt a gyerrket nem küldenék cirkuszba dolgozni "mert miért ne?" alapon.

A fekete mágiás ötlettel viszont jobb lenne, ugyanis a főszereplő, akinek nincs önbizalma, magától állna a sarkára. Nem tudom, a fiú szereplővel mit terveztél, de szerintem hagyd ki. Ha arra lett volna jó, hogy azt mondja a lánynak hogy ügyes, és ettől neki hip-hop megjött volna az önbizalma - szóval ha ezt olvasnám a könyvedben ott helyben becsuktnám és a papír szelektívbe tenném. Szinte az összes lány főszereplős könyvben a fiú menti meg a csajt ahelyett, hogy a lány maga mentené meg magát vagy - ne adj isten - a fiút is.

Egyik fő problémám a könyvvel. Másik, hogy a történet nem lenne realisztikus. Minek akarna egy csapat gyilkos 14 éves korú művészekket ölni? Hacsak nem fantasy lenne, pl. ezek a művészek kísérleti alanyok az iskola számára, és velük terveznének egy áttörés megvalósítását, és a gyilkosok EZT az áttörést nem akarják és ezért ölik meg őket - na így már jobb. Bár ekkor ha a lány életben marad lehet nem a rendőrségnek kéne segítenie neki, hanem az iskolának. De kiderül, ők sem teljesen normálok, és így két szék közül a pad alá esik a főszereplő. Ha mindenképp akarod a fiú szereplőt, akkor ő lehetne valaki, aki szintén hasonló helyzetben van a lányhoz - rájött, hogy egyik oldal sem OK. De a fiú meg a lány nem lesznek szerelmesek egymásba és nem akarnak meghalni egymásért, mert két 14 éves egy ilyen helyzetben nem erre gobdol. Ezek gyerekek. Szerelem helyett barátok lesznek, és elhatározzák, hogy mikor betöltik a 18-at, lelépnek, és az iskola és a gyilkosok többi intézeteitől fogják megmenteni a hozzájuk hasonló sorsú gyerekeket. És itt befejezed a könyvet és az olvasók kiakadnak. Vajon sikerülni fog nekik? Van egyáltalán esély arra, hogy le tudják győzni az iskolát?

Ez az én véleményem. Az ötletednek elég egyszerű a cselekménye, de nagyon jót tudsz kihozni belőle ha egy kicsit kreatívkodsz.

2016. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem biztos tetszene, tetszik amit leírtál:)
2016. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem ezzel vagy hasonlóval kezdhetnél egy oldalt instagramon. Ott nagyon sok ilyen van és jó biztatás.
2016. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!