Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a blogom/történetem...

Milyen a blogom/történetem első fejezete? 12/L

Figyelt kérdés

1

Van olyan pont, ahol már semmi nem érdekel. Nem foglalkozol sulival, tanulással, sőt, már a kedvenc időtöltéseddel sem. Tudod mikor van ez?

Mikor haldoklasz. Akkor már semmi sem fog érdekelni. Várod az elkerülhetetlent. A halált. De az nem jön olyan könnyen. Ki kell érdemelni.

Félted a szeretteidet, nehogy összeomoljanak, mikor bekövetkezik.

Én is így érzek. 16 éves vagyok. Végstádiumú agyrákos.

Sosem leszek szerelmes, sosem lesznek gyerekeim, sosem megyek férjhez. Születési nevemet írják rá a síromra : Tóth Hajnalka. Nincs visszaút. A temetési ruhám is ott van a szekrényben. Az orvos is megmondta. Legfeljebb fél évem van hátra.

De akár ebben a pillanatban is meghalhatok. Higyjétek el, szívesen meghalnék most, minthogy tovább szenvedjek. Véget vetnék a depressziónak, a ráknak, a fájdalomnak. De nem teszem.

Sokan azt mondják, hogy egyes emberek azért nem halnak meg olyan könnyen, mert még elintéznivalójuk volt. Nekem is ez van.

Még nem érhet véget az életem. Nem így. Még néhány dolgot el kell intézzek...



Ha tetszik, kövess be Wattpaden, a nevem DorcyTheBooklover :3

Puszi!



2016. szept. 14. 19:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kritikát :)))
2016. szept. 18. 13:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommentek, bocs ha írták már:


Ez kb egy negyed fejezet negyede.

2016. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az előbb lemaradt


Nagyon vontatott, unalmas az egész. A jó történetek olvastatják magukat ebbe meg bele lehetne halni, olyan unalmas.

2016. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!