Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beleolvasnátok a regényembe?

Beleolvasnátok a regényembe?

Figyelt kérdés

Elkezdtem publikálni a második könyvemet és nagyon örülnék néhány objektív véleménynek! ^^


[link]



2017. márc. 1. 20:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Wattpadhoz képest szokatlanul jó:) Ott eddig nem nagyon találkoztam minőséggel. Nagyon válogatós vagyok, de tetszett. Az első könyvedet is el fogom olvasni:) Csak így tovább^^
2017. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik, eddig nagyon jó.Csak így tovább!
2017. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
tényleg nem annyira szar, mint az átlag. szerelmes szivek sorozatba jó lesz:)
2017. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, kifejtenéd kérlek, hogy miért gondolod ezt?:) Mármint tényleg érdekel, úgy jön le a válaszodból, hogy szerinted csak egy romantikus szirupos dolog és érdekelnének az észrevételeid.
2017. ápr. 9. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Habár magáról a történetről túl sokat nem tudtam meg, a nyelvezet és a stílus igényessége és választékossága nagyon megfogott. Gondolom, romantikus írás ez, amelyhez illik ez a romantikus hangvétel.
2017. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Judith Shadow: Kollegának


Ahhoz képest, hogy egy picit morbid,

Nem lehet azt mondani, hogy bóvli.

Azt mondom, hogy érdekes a téma,

meglepően szépen meg van írva.

Könnyen kitalálható a vége,

de te abszolút ne ess kétségbe!

Rengeteg sikert kívánok Neked!

Én regényemet is megihletted!


Köszönöm :)

2018. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan: olyan a regény, mintha valaki unalmában írogatna. Hol a feszültség a dramaturgia a cselekmény? Hová tartunk? Van-e fejlődés? Minek olvassak az életedről vagy bárki más kitalált ember életéről ha én is ugyanolyan életet élek? Sőt:)
2018. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!