Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen angol nyelvű könyvet...

Milyen angol nyelvű könyvet ajánlanátok ennek a srácnak?

Figyelt kérdés
a srác most maradt ki a 8. osztályból , az angolt alap szinten tudja, szereti is a nyelvet és a földrajz a kedvence, szeret kiránculni, utazgatni

2017. szept. 8. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha alapszinten tud angolul, akkor semmilyet.
2017. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valamilyen egyszerű angol nyelvezetű szórakoztató irodalmat vagy regényt gondoltam
2017. szept. 8. 18:22
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg mit gondoltok Gulliver utazásairól angol nyelven?
2017. szept. 8. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gulliver utazásai igen távol áll az egyszerű nyelvezettől... 1726-ban írták, ígyhát a nyelvezete igencsak klasszikus.

Egyszerű nyelvezetű normál regény nincs. Alapszinten vagy olvasson kisgyerekeknek szóló mesét (azok tényleg egyszerűek), vagy keressen ilyen tanulóknak szóló lebutított könyveket.

2017. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De próbáld ki, itt a Gulliver, olvass bele:


[link]

2017. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Libriben az idegennyelvű könyvek szekcióban vannak ilyen rövidített olvasmányok. Van egy nagyon jó széria, jól el van osztva, hogy melyik milyen szintű. Nem tudom, mi az összefoglaló nevük, de fekete borítójuk van és színes szintjelzések vannak a gerincükön. Érdemes megnézni őket, ha teheted.
2017. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is a Libi oldalán nézelődtem és rátaláltam a könnyített angol nyelvű könyvekre, de azért köszi!
2017. szept. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!