Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok jó angol könyveket...

Ajánlanátok jó angol könyveket? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos,úgy érzem,hogy angol órán az osztályommal nehezen lehet haladni. Ezért szeretnék angolul olvasni,hogy fejleszthessem a készségeimet.

Szóval valami jó,érdekes (sci-fi,szerelmes,triller) angol nyelvű könyv aján latot szeretnék kérni.

Ha linket is küldenétek a pdf-re nem haragszom meg. :) előre is köszi!!!



2016. okt. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Így elsőre ez ugrik be: Dan Wells - Nem vagyok sorozatgyilkos (I am not a serial killer)

Egészen könnyű a nyelvezete, nagyon érdekes és izgalmas. :) A neten szerintem könnyen megtalálod a pdf linket. De ha letöltöd a Scribd nevű alkalmazást, ott is el tudod olvasni, valamint hasonló könyvek között böngészhetsz.

Könnyített olvasmányokat is ajánlom, ha még annyira nem megy a rendes irodalmi. Pl Penguin Readers könyvek, nagyon sok van belőlük, különböző szintekkel. Egy könyvtár nyelvi részlegében is bőven előfordulnak, de a neten és Scribden is van egy csomó.

2016. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! Megnézem :)
2016. okt. 17. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ebből a célból a HP és a Percy Jackson sorozatnak álltam neki angolul. Mondjuk a választásom nem feltétlenül azért esett rájuk, mert kielemeztem, hogy a nyelvi szintemnek megfelelőek-e, hanem mert imádom mindkettőt, és olvastam már őket magyarul - könnyebb úgy, ha tudod miről van szó.


Valamint egy jó kis tini-románc nem lenne rossz választás, azoknak elég könnyű a nyelvezete, szerintem.

2016. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy hány éves vagy,de én első angol olvasmányomnak a ,,The Secret Garden"-t (A titkos kert-et) olvastam és imádtam. De kisebb tesóm az ,,I,Robot"-ot olvasta,valószínűleg sci-fi de így nem tudom hogy miről szól.

Ez nem ide tartozik,de én a helyedben ajánlanám az angoltanárnak,hogy vigyen be az órákra angol könyveket,és év végén, amikor már nincs tananyag,csendben a terembem vagy kint olvasós órák legyenek (persze indokold meg jól) :)

2016. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!