Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Harry Potter karakter...

Melyik Harry Potter karakter halála szomorított el legjobban?

Figyelt kérdés

Én a Harry Potter könyvsorozat 6. Részét fejeztem be most , már sokszor olvastam , de nagyon szomorú voltam Dubledore halálakor :( ez a könyvsorozat az Életem része, beleélem magam a történetbe, ezért szomorú voltam :'( nálam a Hp könyvekben akik halála megviselt: Dubledore , Fred , Hedvig

Sajnáltam még Dobby t, Tonksot, Lupint, Siriust, de azért ők nem álltak annyira kozel hozzám, csak néhány fejezetben.

Most főleg a Harry Potter könyvekből erdekelne a vélemény hogy kiket sajnáltatok a legjobban .

Tudom hogy kellettek a halálok bele, hogy izgalmasabb legyen a sztori , de azért erdekelne a véleményetek

Vannak itt Harry Potter imádók? :D Hp fanok? Kedvenc rész? Kedvenc szereplő?



2017. dec. 26. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Dumbledore* Nagyon megviselhetett a halála, ha egyszer sem tudtad helyesen leírni a nevét. :D


Amúgy Fred.

2017. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Sirius, Fred és Cedric

(Az öt kedvenc szereplőm Sirius, Fred és George, Luna és Draco)


Néha nehéz megmondani, hogy miért szomorú egy szereplő halála, de itt elég könnyen sikerült.


Sirius-é azért, mert, annak ellenére, hogy imádtam is, betöltött egy űrt Harry szívében. Általa visszakapta a családját, többet tudott meg a szüleiről. Már kezdte megszokni, hogy van egy apa figura az életében, akire számíthat, de erre elvesztette.


Fred-é márcsak azért is, mert George-dzsal ők mindig együtt voltak. Nem is lehetett őket különválasztani, majd épp rossz helyen volt, és George elvesztette tulajdonképpen a saját énjének egy részét.

Erre meg rásegít, hogy az őket játszó testvérek, pontosabban aki George-ot játszotta, tényleg elsírta magát, mert nehéz volt elviselnie, hogy nem igaziból persze, de a testvére meghalt.

[link]

[link]


Cedric-é azért volt nekem különösen szomorú, mert nem tett semmit. Nem volt Harry-nek különösebb barátja sem (ennek ellenére jó volt vele, nem piszkálta, segítette), egyszerűen rosszkor volt rossz helyen. Erre rájátszik, hogy a filmben, a könyvben már nem emlékszem, hogy volt pontosan, megkéri Harry-t hogy vigye vissza a testét, majd Harry-t nem lehet elrángatni mellőle, majd amikor megjelenik Cedric síró apja.... Az lelkileg összetört.

https://www.youtube.com/watch?v=eL28nE2gxVY

2017. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Telefonomba rosszul van beírva és átjavította :D
2017. dec. 26. 15:21
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi

Jöhetnek még :)

2017. dec. 26. 15:21
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem Fredé és a Thonks-Lupin párosé:(
2017. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szentluca ***** válasza:
77%

Engem Fred Piton és Sirius

meg talám lupin és tonks

2017. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tonks és Lupin. Nagyon megérdemelték volna a boldogságot.
2017. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tegnap fejeztem be a 7. Konyvet és igazáról van, Tonks és Lupin (is) megérdemelték volna hogy fel nevelhessék Teddy Lupint :( és persze Fred aki Percy vel volt és boldogok voltak :(

Mordont is sajnáltam mert erős volt és jó Beszólásai voltak

Hedvig mert hűséges volt Harryhez

Dobby mert ő segíteni akart , inkább mást talált volna el a kés amit dobott , mondjuk úgy hogy az ne halálos lett.

volna

Kb mindenkit sajnálok aki meghalt :( de ez a történet része

2017. dec. 30. 08:21
 9/13 Milla05 ***** válasza:
Fred :(
2018. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sirius. Nincs annál igazságtalanabb haláleset szerintem az egész szériába. Harry végre talál egy normális családtagot erre alig akad nekik idő egymással az írónő kinyírja. Végigbőgtem azt a részt a könyvben. Aztán mikor másodjára olvastam akkor is. A filmet nézve eszembe jutott a könyv és úgy harmadjára is könnyeztem.

A végén még szintén sokkoló volt Lupin halála és a Weasley ikreké. Bár inkább Lupin halála volt fájdalmasabb, Sirius után ő a másik kedvenc karakterem. (Na meg így aztán belegondoltam, hogy akkor az összes Tekergők meghaltak így... lehangoló. :()

De Sirius után már nem igazán tudtam sírni itt szóval...

Imádom a HP-t de borzasztó, hogy ennyire sokan meghalnak benne. És a boldog vég, valahogy nem is igazán boldog ha jobban belegondolunk, inkább keserédes. Őszintén szólva nem is szeretem a végét. Az 5.részig volt a kedvencem a könyv/sorozat.

2018. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!