Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Harry Potter karakter...

Melyik Harry Potter karakter halála szomorított el legjobban?

Figyelt kérdés

Én a Harry Potter könyvsorozat 6. Részét fejeztem be most , már sokszor olvastam , de nagyon szomorú voltam Dubledore halálakor :( ez a könyvsorozat az Életem része, beleélem magam a történetbe, ezért szomorú voltam :'( nálam a Hp könyvekben akik halála megviselt: Dubledore , Fred , Hedvig

Sajnáltam még Dobby t, Tonksot, Lupint, Siriust, de azért ők nem álltak annyira kozel hozzám, csak néhány fejezetben.

Most főleg a Harry Potter könyvekből erdekelne a vélemény hogy kiket sajnáltatok a legjobban .

Tudom hogy kellettek a halálok bele, hogy izgalmasabb legyen a sztori , de azért erdekelne a véleményetek

Vannak itt Harry Potter imádók? :D Hp fanok? Kedvenc rész? Kedvenc szereplő?



2017. dec. 26. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem Dumbledore halála szomorított el a legjobban, de nem is maga a halála, hanem inkább annak a következményei, hogy mi lesz akkor a varázsvilággal és hogy Voldemort könnyebben át fogja utána venni a hatalmat.

Meg persze Tonks és Remus. Amikor azt hitték, végre boldogok lehetnek... És persze szegény fiuk... :(

2018. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dobby,Lupin,Piton
2018. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Siriuse es dumledore-e. Harry alig ismerhette meg siriust, mi, olvasok alig ismerhettuk meg siriust, alig hogy felbukkant a 3. Reszben es belopta magat mindenki szivebe mar halott is volt. Dumbledore halala nagyon meglepett, nem is tudtam folytatni az utan a felyezet utan rogton az olvasast hogy meghalt. Fred halala szinten, de ott eloszor fel se tudtam fogni mi tortent, utolag amikor belegondoltam hogy nincs tobbe fred es george csak george... lupin es tonks annyira nem erintett meg, nem tudtam megismerni oket rendesen, de teddy miatt sajnaltam azert. Dobby halala pedig... tudom hogy ez sokak szamara nagyon erzekeny pont, de o valahogy hidegen hagyott. Persze kicsit szomoru voltam, mert megmentette harryeket meg minden de nem tortem ossze miatta
2018. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!