Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a kis történetem...

Mit gondoltok a kis történetemről?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nemrég, lesz ennek még több értelme is. :D 16/F


Történet:


A lukacsok komplementereként kirajzolódó sajtforma öntudatára eszmélése töri meg a néma hűtőközeget. Felmerül benne a sajtalapú életösztön által diktált első kérdés.

- Mi ez?

Nem létező látószervével végigpáztázza az őt körülvevő atmoszféra számára még persze ismeretlen lehetőségeit, létezése értelmének megtalálása első lépéseként. Indításként a kis célokat tűzi ki magának, egyszerűen odacuppog egy élelmiszerhez. Maga előtt lát egy hanyag módon szatyorba hányt felvágottat. Megvizsgálja közelebbről, majd levonja a következtetéseket.

- Ez száraz. - Óvatosan megnyomogatja a tetemet, eközben meglát egy odaragasztott nyomdafestékbe áztatott cédulát. - Lejárati dátum,

l e j á r t m á . Ki fogok száradni egy idő után! Hova menekülhetnék? - Egy pillanatra megáll benne a víz eltűnési folyamata a következő negatív gondolatmenet reakciójaként, miszerint hogy fog kijutni egy zárt térből, ami a biztos halált jelenti.

A pánik kisebb csillapodása után észlel magán egy zacskót, amely teljes terjedelmét körbeöleli és azon, egy neki hátat fordító cetlit. Nem sokat tud tenni ennek tudatában, ezért tovább nézelődik.

A hűtő lényegesebb tárolórésze a három műanyag tartó, ahol a legtöbb élelmiszer található. Ezek a tartók egymás alatt helyezkednek el, a középső tartó centrálisan a hűtő horizontális felezőjén található. Ezek felett van egy fagyasztóláda, ami a belőle kiáramló csípős levegővel tudatja, jobb ha távol marad tőle. Alul elfoglalja helyét egy ugyancsak műanyag tároló, ahol összeroskadt, szottyadt zöldségek táplálják a jó ízlésből következő undort. A hűtő ajtaján lévő tartóelemen van némi szabálytalan módon odahelyezett tojás, csípős szósz és ketchup.



2018. ápr. 2. 11:31
 1/9 anonim válasza:
Ez hogy is mondjam, elég érdekes:D
2018. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem te vagy az első, aki ezt mondja. :D
2018. ápr. 2. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Perfekt! Ez már Frank Herbert-i magasságok. Ilyenből 500 oldal és kiég az agyam, a nagy koncentrációban. Vagy a 250. oldalnál felvágom az ereim.

Bocs. Végre ír egy fiú. Ne hagyd abba (eztmost komolyan mondom) mert az írás lényege, hogy te élvezd. Ha másoknak akarsz írni legyen a szöveg kommerszebb, ne használj olyan kifejezéseket amit a többség nem ért. És legyen cselekmény.

2018. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem tetszik :D Egszer én is írtam ilyesmit, csak épp radírgumik szerelmi története volt szemléltetve. Osztálytársammal el is játszottuk :'D
2018. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tetszik. Szeretem az ilyen agymenéseket.
2018. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igazi műalkotás! Nekem bejön :D

13:44 – most ebben mi a nagy szám? :D Fiú létemre én is írok, vagyis próbálkozom vele

2018. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ide javarészt csak lányok jönnek kérdezni a témában
2018. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, még gyakorolni fogok rengeteget, sajnos a logikus történetvezetésre még rá kell gyúrnom. Ez nem itt nyilvánul meg, van 1-2 régebbi rövidebb kezdeményezésem. :D
2018. ápr. 2. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Figy, addig írd át míg nem érzed hogy ez már jó és a történet is passzol.
2018. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!