Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dumbledore nem meleg, egyetért...

Dumbledore nem meleg, egyetértesz?

Figyelt kérdés

J. K. Rowling írónő korábban azt nyilatkozta, hogy Dumbledore meleg.


Viszont ettől függetlenül nem meleg.

Az egy dolog, hogy ő azt gondolja, de ami a hét Harry Potter-könyvben benne van, az része a Harry Potter történetnek.

Még ha az írónő is aki azt gondolja, mondja, állítja, hogy meleg, akkor sem meleg.


Egyetértetek?


2010. jún. 16. 01:09
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is már beteges, amit itt hisztizel. Attól, hogy Rowling nem írta bele konkrétan a könyvbe, hogy "Albus Wulfric Brian Dumbledore bizony egy meleg barát" még lehet az, mivel ő találta ki és ő dönti el, hogy az vagy sem, és nem te. A könyv pedig nem Dumbledore nemi identitását taglalja, hanem az ifjú Harry Potter életét és a jóslat kimenetelét, Dumbledore csak felkészíti őt, ő a mentora, a bölcs öreg ember, aki amint a zseniknél az lenni szokott, bogaras is és más, mint a többi emberek. A kérdésed amúgy meg az volt, hogy egyetértünk-e, és amint látod egyedül vagy azzal a véleménnyel, hogy ő "demárcsakazértsemaz".
2010. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
87%
Istenem, úgy érzem magam, mintha azt kéne megmagyaráznom, hogy a tej igenis fehér.
2010. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
87%

Van egy ötletem, szavazzunk! Ki az, aki nem ért egyet a kérdezővel, s aki szerint Albus Dumbledore meleg?


ÉN


Nem akarok a kérdező ellen lenni, de az már tényleg hiszti, amit itt művel.

2010. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
85%
Kercza a tapír válasza: csatlakozom :)
2010. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
85%
Én is csatlakozom :) meleg.
2010. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
86%
Nem értek én sem egyet, mivel Rowling írta a könyvet, ezért neki áll a jog, hogy eldöntse, kinek mi a nemi beállítottsága. Különben pedig a történet szempontjából akkora nagy jelentőséggel szerintem nem bír, hogy meleg volt-e vagy nem, hiszem tudjuk, hogy később sem történt semmi hasonló "nagyobb" dolog vele és Grindelwalddal(vagy akárki mással, akár nővel, akár fiúval). Tehát, ha az írónő azt mondja, hogy meleg volt, akkor bizony úgy is van; ha te is írsz egy regényt, és úgy döntesz, hogy az egyik szereplő meleg lesz, akkor úgy lesz, nem máshogy ;)
2010. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
85%
*mármint a kérdezővel nem értek egyet, és csatlakozom :D {de mint már írtam, nem számít semmit}
2010. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy fontos dolog-e. A kérdés nem erre irányult, bár elhiszem, hogy van akinek nehéz megérteni.


Én hisztizek?

Akkor ti mit csináltok? Próbáljátok bizonygatni, hogy Dumbledore meleg, de érvelni nem tudtok.

Egyedül az a válaszoló tudott aki idézte a Grindelwald-féle barátságról szóló mondatot, de az pedig nem támasztja alá, mert lehet máshogy is értelmezni.


Ti hisztiztek itt, "akkor is meleg, mert annak akarom látni" jelszó alatt.


Sokadszor is elmondom:

El kell olvasni a 7 könyvet. Ami benne van az része a sztorinak. Ha Rowling melegnek akarta volna, akkor beleírta volna.

Ha esetleg írna egy 8. könyvet és abban szerepelne, hogy meleg, akkor tényleg az volna, nem vitás. De így nem az.


Szavazni pedig felesleges, mert nem az a fontos, hogy melyik verzió mellett hányan vannak, hanem, hogy mi az igazság.

2010. jún. 30. 20:30
 39/55 anonim ***** válasza:
88%
megkérdezhetem hány éves vagy, hogy így meg tudod ítélni mi a jó és mi a rossz a gyerekeknek?
2010. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem meleg.Meg ha nem írta le nyíltan a könyvbe(jól is nézett volna ki) akkor nem mindegy mit mond?Mi vagyunk az olvasók,döntsük el mi.
2010. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!