Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dumbledore nem meleg, egyetért...

Dumbledore nem meleg, egyetértesz?

Figyelt kérdés

J. K. Rowling írónő korábban azt nyilatkozta, hogy Dumbledore meleg.


Viszont ettől függetlenül nem meleg.

Az egy dolog, hogy ő azt gondolja, de ami a hét Harry Potter-könyvben benne van, az része a Harry Potter történetnek.

Még ha az írónő is aki azt gondolja, mondja, állítja, hogy meleg, akkor sem meleg.


Egyetértetek?


2010. jún. 16. 01:09
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Igen, megkérdezheted. 22 éves vagyok.


Az utolsó válaszolónak:

Úgy látom van aki képes megérteni a dolog lényegét.

2010. júl. 2. 21:54
 42/55 anonim ***** válasza:
65%
és gondolom hímnemű, mivel ennyire ellenzed a dolgot.
2010. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

A kérdés nem arra irányul, hogy helyes-e hogy meleg karakter legyen egy gyerekeknek is szóló könyvben, hanem arra, hogy a történet szerint meleg-e vagy sem.


Persze direkt elmentetek ebbe az irányba, összemossátok a kettőt és beállítjátok úgy mintha pusztán a homofóbiám miatt állítanám, hogy nem meleg.

Demagógia.

2010. júl. 3. 09:54
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Barty Kupor dolog sokkal súlyosabb, mint hogy Dumbledore meleg vagy sem. Az milyen hatással lehet a gyerekekre, hogy megölte a saját apját és elásta a kertben csontként? A médiában sokkal súlyosabb befolyások alá vannak kitéve a gyerekek és mivel már sokan olvasni sem tudnak, nem hiszem, hogy rossz hatással lenne rájuk az, hogy Dumbledore meleg. Szerintem ha Rowling azt mondja, hogy meleg, mégha nincs is benne a könyvben (mivel nem része a történetnek) akkoris neki van igaza. Hogyha fel tudsz nekem mutatni egy gyereket, akire rossz hatással volt ez, akkor elhiszem, hogy nem jó dolog, de ha Dumbledore pedofil lenne, az már keményebb dió.
2010. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Ha a pedofília megjelenése a könyvben káros lenne, akkor a homoszexualitás megjelenése miért ne lenne az?

De most nem is erről van szó!


Hanem arról, hogy az része a történetnek ami a 7 könyv egyikében benne van. Az, hogy meleg egyikben sincs benne, ergo nem meleg.

2010. júl. 3. 20:13
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
MELEG, MELEG, MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG,MELEG, MELEG, és akármit is akarsz itt kiharcolni, ha Rowling azt mondta, akkor úgy is van. Különben nem mindegy?
2010. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsóval, jó lenne, ha abbahagynánk már a hülye vitát. Meleg, és kész. Ha neked nem meleg, akkor ne hidd annak, kész! De ne minket akarj bevonni a "Dumbledore-nem-meleg-harcoljuk-ki" hadműveletbe.
2010. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
94%

DAMBLÖDORR az a vén kéjenc az a kis csirkefogó kujon, az a húsgombóc lepedőakrobata!



Szerintem is meleg Dumby, a cicafiú

2010. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Hm, én nem értem, hogy te mit szólsz bele? Ha ő azt gondolja, hogy meleg, akkor meleg. Fogd fel! Ezek az ő könyvei, ezek az ő szereplői! Kinem ****** le hogy nincs benne a könyvben? Ha ő így gondolja, akkor így van.
2010. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Utsóval egyet értek!
2010. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!