Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dumbledore nem meleg, egyetért...

Dumbledore nem meleg, egyetértesz?

Figyelt kérdés

J. K. Rowling írónő korábban azt nyilatkozta, hogy Dumbledore meleg.


Viszont ettől függetlenül nem meleg.

Az egy dolog, hogy ő azt gondolja, de ami a hét Harry Potter-könyvben benne van, az része a Harry Potter történetnek.

Még ha az írónő is aki azt gondolja, mondja, állítja, hogy meleg, akkor sem meleg.


Egyetértetek?


2010. jún. 16. 01:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 Andrispapp97 ***** válasza:

Nem értem mit foglalkoztok egyáltalán vele h meleg-e vagy nem.

Nem az a lényeg h meleg.Nem ez a legfontosabb a személyiségében,sőt.Kit érdekel h meleg-e mikor ő Dumbledore.Gondoljatok bele h ki is az:)

2011. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontosabb, hogy ki is ő valójában. De ha a kérdező akár egy gyereket is tud mutatni, akinek a fejlődése emiatt ment el rossz irányba, akkor majd igazat adok neki. :P
2011. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
94%
nem mindegy??? nem változat semmit a történeten és nem volt lényeges a filmben,könyvben amúgy az volt mert szerelmes volt grindelwaldba
2012. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet, szerintem egyértelmű a könyvekből, hogy meleg: rajong a kötésmintákért, "bzis" színű talárban mászkál (már nem emlékszem, ki dicsérte meg rajta), de a legjobb az a duma, hogy (Albus és Gellert) "úgy elvoltak, mint tűzön a kondér" :D :D
2017. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

2022bol nyilatkozom.

A legendás állatok 3 bán maga

Jelentette ki hogy szerelmes volt Grindelwaldba

2022. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!