Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok regénye! Vélemények a...

Lányok regénye! Vélemények a szereplőkről?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem..

LILY:Lilyt én személy szerint utálom. Játssza a szelid lányt a 3. Könyvben meg lecseréli másra a barátnőit de ami a leginkább zavar h inkább a pasiát választja a barátnői helyett... ráadásul ha pl. Mélisande mond vmit Maellre akkor mindig ő van lecseszve mikor Lilyke is ott röhög..


MÉLISANDE:sokak nem szívelik őt nekem pl nincs bajom vele mert ő egy tökéletes példa arra h ha a legtöbb ember ilyen akkor az részben a szüleid hibája..meg attól h valaki divatos attol nem feltétlenül ri..nc. van 1-2 tulajdonsága amit én sem annyira szívelek nekem mégis szimpibb mint Lily.


CHIARA:az első 2 részben úgy voltam vele h ő tulajdonképpen egy fölösleges szereplő..el volt rendezve azzal h színitanodába akar járni és kész. a 4es kötetben viszont nagyon jól le volt irva h mi történik velr stb. És így h jobban megismertem az egyik kedvencem lett.


MAELLE:őt a kezdetektől birtam. Magabiztos volt éy megvédte barátait(egyikben felpofozta wendyt Lily miatt aki emlékezetem szerint megse köszönte.)

Ő egy nagyon pozitív szereplő számomra. Ő a kedvencem de Mélisande-t és Chiara-t is szeretem.


Ez az én véleményem. Ti mig gondoltok?



2018. jún. 29. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!