Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy milyen címet adjak a történetemnek?

Figyelt kérdés

Röviden arról szól, hogy van egy fiatal srác, aki börtönbe kerül csekkhamisításokért, bankrablásért és saját szüleinek megöléséért. Viszont kiharcolja, hogy átvigyék egy pszichiátriai börtönbe. A másik főszereplő egy pszichológus, aki a srácot kezeli, mert a rendőrségnek szüksége van a segítségére: olyan bűntetteket hajtanak végre, amikkel a rendőrség nem tud mit kezdeni, így a rab segítségére van szükség, mert ugye ő ismeri a "szokásokat". A "dilidoki" meg azért van, hogy rávegye a segítségre.


Fogalmam nincs, hogy milyen címet lehetne neki adni és gyűjtenék egy-pár ötletet, hátha kapok valamilyen ihletet. Köszönöm a segítéseget!



2018. aug. 14. 11:51
1 2
 11/12 Cserhalmi Cintia ***** válasza:
45%

Üdv a pszichiátriáról

Pszichopata börtöntöltelék


Emberek!

1. Ha nem tudtok értelmes választ adni a kérdésre miért kell nekiállni veszekedni? Ráadásul úgy, hogy egyátalán nem kapcsolódik a kérdéshez!

2. Mivel nincs leírva a történet, nem minősíthetitek, amíg nem olvastátok el, mert nem tudhatjátok, hogy milyen a könyv szerkezete, nyelvezete.

3. Teljesen érthető, hogy mért nem írta le részletesen, nem értem miért kell ezen fennakadni.


Egyébként én nagyon szívesen olvasnék ilyesfajta könyvet, mert már most megfogott a történet, és felkeltette az érdeklődésemet. Sok sikert kívánok a kiadáshoz!

2018. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Én tényleg nem akarok kötekedni,de ha már írtál egy történetet, utána nézhettél volna a pszichológus és a pszichiáter közötti különbségnek. Egy ilyen srácot már rég nem pszichológus kezel. Főleg egy pszichiátriai börtönben.
2018. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!