Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King regénnyel...

Melyik Stephen King regénnyel kezdjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nem olvastam az írótől, de szeretnék. Szerintetek melyik regényével lenne érdemes kezdeni? A hossza különösebben nem számít, de azért mégse a leghosszabb könyve legyen, hátha nm tetszik stb. Köszii előre is!

#könyv #horror #ijesztő #Sthepen King
2018. szept. 18. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem talán a Tom Gordon, segíts! vagy a Napkutya volt az első.
2018. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Végitéletet olvastam először.


De én a Sárkány szemével kezdeném,vagy egy novellás kötettel.

Utoljára az Újjászületést olvastam

2018. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik a leírás alapján. Most hiába ajánlunk mi, ha az lehet pont nem tetszene neked, másik meg könyve meg lehet pont tetszene.
2018. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A "Tom Gordon, segíts!" tényleg baromi jó könyv, az viszont meglepett, hogy topográfiailag mennyire nem korrekt. A térképre ránézve azonnal kitűnik, hogy szó nincs arról, hogy Trisha annyira távol lett volna mindentől.

Akár északnak, akár északnyugatnak tartott (Montreál felé, ahogy a könyv írta), 4-5 betonozott országút, és ugyanennyi település volt a közelében. Ha csak 10 kilométert tesz meg egy nap, akkor is kevesebb mint 1 hét alatt elérhette volna a civilizációt.

2018. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én annó a Carrieval kezdtem.
2018. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno 17 évesen a Cujo-val kezdtem, beleszerettem:) Onnantól vagyok a rajongója King műveinek. Vagy még az Állattemetővel is kezdheted, ha elsőre valami nagyon durvát szeretnél. Azt is imádtam.
2018. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem A ragyogás volt az első, a szerelem azóta is tart.
2018. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!