Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Általában a szenvedőkkel...

Általában a szenvedőkkel szolidarítani szoktak egy könyvben az olvasók, de miért nem minddel? Stephen King - Az című alkotásában a lúzerek klubja összes tagjával is, nagyon helyesen, de egyet mindenki elfelejtett: Henry Bowerst. Miért?

Figyelt kérdés
Alapból szerintem nen az volt a cél, hogy úgy kezelje az olvasó, vagy nem tudom, mint egy nyűgöt, az agresszív hülyegyereket. Arra nen gondolt senki aki olvasta, hogy esetleg Ő is szenved és azért lett olyan amilyen?

#Stephen King #Henry Bowers
2018. okt. 10. 10:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Eegen... csak tudod én feltettem magamnak a kérdést, egyébként igazán ennek is hatására, hogy jól van-e ez így, vagy, hogy inkább tudomást vegyünk legalább a dologról vagy inkább fogjuk be a pofánkat.
2018. nov. 11. 16:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs jól, sok minden nincs jól ezzel kapcsolatban, a való életben sem, sajnos.
2018. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pedig csak kevésen múlik. Talán egy apró gesztustól is megtört volna a jég, ha más nem. Szal bocs, ez csak az én szentimentalizmusom. :)
2018. nov. 11. 18:54
 14/14 A kérdező kommentje:
Közben így mivel rég olvastam megnéztem nem rég a filmet, még jutnak eszembe gondolatok, blokkok a könyvből. Igaz, hogy a kulcs abban lehet, hogy nem is volt benne szándék a változásra. De azért aki elveszíti a józanságát, abban már hogy lenne? Nem ugyanaz az a szenvedő aki legalább valamennyire megőrizte józanságát és az aki már elveszítette. De ugyanúgy szenved és ugyanúgy szüksége lenne a szeretetre. Akkor talán máshogy alakulna a dolog.
2018. nov. 22. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!