Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasási válságba kerültem,...

Olvasási válságba kerültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy nagy könyvmoly vagyok. Na és olvastam Veronica Roth-tól a Hűségest és (SPOILER) meghaltak a kedvenc szereplőim (Tris és Uriah).



Egyszerűen képtelen vagyok új könyvbe belekezdeni, pedig szeretnék. Gyászolom őket nagyon :(. Butaságnak hangzik, de Uriah halála nagyon szíven ütött. Van valami tanácsotok, hogy mit tegyek? Hanyagoljam egy picit az olvasást, vagy próbálkozzak? Félek, hogy más regényeknél is ez lesz.

Több hete tart ez.



2019. febr. 9. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Mondok egy tanácsot, amit úgysem fogsz tudni megfogadni, de azért leírom.

Szóval ne kötődjél ennyire fiktív karakterekhez, pont azért mert ilyen előfordulhat. Közben mondom ezt úgy, hogy már én is jártam hasonlóan, igaz nálam közel sem tartott ilyen sokáig. Aztán meg úgyis belefogsz majd valami újba idővel.

2019. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várj egy pár napot, hamar túl leszel rajta. Utána meg már olvashatsz mást.


Tapasztalat.

2019. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)

Próbálok nem kötődni fiktív karakterekhez, de itt elkerülhetetlen volt :(

2019. febr. 9. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap olvasás nélkül,és utána ismét imádni fogod.

Én ilyen "válság" esetén sorozatokat szoktam nézni :)

2019. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Jó ötlet, köszönöm :)
2019. febr. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!