Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány könyvet olvastok el évente?

Hány könyvet olvastok el évente?

Figyelt kérdés
Én olyan 20-30 körül, szóval havi egynél mindenképp többet. Szerintetek ez már jónak mondható? Ti hány könyvet olvastok el egy év alatt?

2019. febr. 17. 14:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20 Azt ne tőlem kérdezd, én a zöld kézre nyomtam.
2019. febr. 19. 16:04
 22/22 anonim ***** válasza:
76%

Ja igen, bocsi, én voltam a #9 és a #15 is. :) Átlagban nem olyan nehéz összehozni a 100 könyvet egy évben, de ha gyakran foglalkozom mással (pl. többet filmezek) akkor nincs meg. Reggel munkába utazáskor és este szoktam olvasni, illetve hétvégén van rá több időm. De pl. a megszállottabb könyvmolyok minden szabad percet felhasználnak, buszmegállóban várva, boltban sorba állás közben, ebédszünetben, iskolai 10 perces szünetekben... Ezekkel együtt szépen lehet haladni. :)


És köszi a zöld kezet, de úgy látom valakinek nem tetszett a téma, és sorban minden válaszolót leszavazott. :(

2019. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!