Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem miért ilyen...

Csak én nem értem miért ilyen népszerű Billie Eilish?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lányról beszélünk, akinek komolynak mondható karrierje kb. fél éve van. Ennek ellenére úgy emlegetik mint a “zeneipar egyik legnagyobb neve”. Miért? Rengeteg tehetséges fiatal énekesnő van, többszörös Grammy-jelöltek vagy akár Grammy-díjasok mint pl.: Ariana Grande, Demi Lovato, Miley Cyrus, Lady Gaga és még sorolhatnám. Egy lapon nem említhető velük. Mégis mindenhol azt látom, hogy igazán nagy énekesnőkhöz mérik, és azt mondják jobb náluk. Több élő fellépéséről néztem videót, nem találom a hangját élőben. Valóban különleges a stílus amit a zenéje képvisel, de annyira nem hogy olyan szintű népszerűsége legyen, mint amilyen van. Egyedül vagyok ezzel vagy van más is aki ezt gondolja?

2019. okt. 14. 12:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%
És még kiegészíteném azzal, hogy Demi tesz is a mentális betegekért. Csatlakozott szervezetkehez, mint pl.: a Be Vocal, akik segítenek rajtuk, rendszeresen megosztja a saját történetét, hogy ezzel segítsen a azokon, akik hasonló problémákkal küzdenek, könyvet írt tanácsokkal, dokumentumfilmje van, amiben bemutatja, hogy ő, mint mentális beteg, hogyan küzd meg a problémájival. Azért van különbség a két ember közt...
2019. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
62%
Billie Eilish csak egy depressziós tinédzser, aki ebből húz hasznot. Elhiszem, hogy keresztül ment/megy ezen a korszakon, de rohadtul nincs egyedül, mert szinte minden második tini átéli ezt. Ebben a korban teljesen normális, ha így érez az ember. Az már kevésbé, ha valaki így keres pénzt.
2019. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
44%

Nem azt mondtam, hogy "jobb Demi Lovatonál", hanem, hogy könnyebb Billie Eilishsel azonosulnunk, ezért szeretjük, mert "hasonlóak" vagyunk.

Egy 17 évestől nem várhatja senki, hogy dokumentum film készüljön erről vagy valami. Tény, hogy fiatal.

Semmit nem is mondtam a többi sztárról. Nem kell ennyire védeni Demit és a többit, mivel nem mondtam rájuk semmit.


Azt mondtam, hogy szívesebben fogadjuk attól a tanácsot, akivel jobban azonosulunk. Sokaknak Billie Eilish az, másnak Demi Lovato, a harmadiknak más.

Ennyi.


Azért Demi Lovato sem egy szent.

Billie Eilish is lehet majd "A-listás" sztár majd. Kitudja?


Miért gondolod azt, hogy megalkottál a személyiségét? Demivel nem történhetett ugyanez? Ebből kiindulva ne higgyem el, hogy ő ilyen aranyos és kedves. Demivel nem lehet ez? Neki nem találhattak ki egy személyiséget?


Azért nem kedveled Billiet, mert nem ismered. Én sem, ez igaz. De igenis élvezem az interjúit, a zenéjét, ahogyan a bátyjáról beszél, amikor hülye fejeket vág. Mert ő az, Billie. Nem az, amit instagrammon látsz, tudjuk. A fanok is tudják.


Demit szeretem. Jó a hangja, jószívű..bla bla bla. Értem. Sok mindenen ment keresztül..vettem.


Az a gáz, ha egy énekes nem tetszik valakinek(akármilyen énekes) akkor az emberek leírják a véleményüket. Nem látok benne semmi érdekeset, nem is jó a hangja, nézz már rá! Nem csak Billiről beszélek. Minden híres emberről. A kérdező is ezt csinálta!!! Ha nem tetszik, nem tetszik, ne hallgasd. Elég lenne mindenkinek megállnia ott, hogy: engem nem fogott meg. Ennyi. Ha viszont már túl gondolja: hát de ez meg ez jobb nála! Miért szeretik ezt jobban?! Akkor fogadni kell a véleményt.


A kérdező 2 kérdést tett fel: miért ilyen népszerű és más sem kedveli rajta kívül.

Erre akinek nem tetszik, azonnal jön a támadásokkal és egyebekkel.


(Bocsi, ha eltértem a tárgytól, de nem figyeltél arra, amit mondtam.)

2019. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó,

Részben igazad van, de: az előtted válaszoló (szerintem) arra próbált kitérni, hogy egy olyan embernél mint Demi Lovato, sokkal hitelesebb a depresszió, mert van rá nem egy nyomós ok. Billie-nél senki nem tudja mitől van, csak úgy van, és ez az amiért az emberek erőltetettnek tartják.

2019. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
4%
Kedves kérdező, te valószínűleg egy olyan lány vagy, akit beetetett a média Aricskával. Ha Billienek nincs hangja, akkor kinek van? A zenéit meg a testvérével EGYÜTT írja, bár már ne haragudj, viszont egy énekes sem egymaga írja a zenéit. Sokan azért utálják, mert van értelme a zenéinek, és nem a rib@ nckodásról szól, mint pl.Ariananak, mert meg van egy egy stílusa. Bár mindenkinek van egy stílus, Ariananak is van (azok a sz€ xshoppos ruhák XD
2020. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
56%

Na, akit beetetett a média az pont nem a kérdező, hanem te, Utolsó.

Gondolom legjobb esetben 14-15 éves vagy. Lehet Ariana Grande öltözködési stílusán kifogást találni, de kétségkívül az egyik legtehetségesebb énekesnő jelenleg, Demi Lovato szintúgy. Billie suttog, ehhez nem kell komoly hangterjedelem, ezt ha valakinek kicsivel több hangja van az átlagnál egy kis autotune segítségével már meg tudja csinálni. Ne haragudj, de ez a szomorú igazság, próbálj legközelebb kicsit kevésbé ledegradáló stílusban írni, és kevésbé elfogult lenni mikor válaszolsz ilyesmi kérdésekre.

2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
65%
#26 Nagyon igazad van! A sok ovis úgy bekajálja ezt a sok retket, amit manapság a médiában nyomatnak ezerrel, mint a sicc. Szegények annyira hígagyúak, hogy nem képesek átlátni az egyébként tök evidens dolgokat.
2020. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
14%

Oh drágáim..Billie kitudja nyitni a száját. Nagy a hang terjedelme.

Persze ezt nem mindenki tudhatja, aki nem nézte meg az összes koncertet. Ha nagyon szeretnéd lárni, amikor nem csak "suttog". Szólj. :) még a régi fellépésein van olyan videói fent, ahol kinyitotta.


De az ő dalai inkább lágyabbak.

Az élő felvételeket ajánlom, akit érdekel. :)

2020. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%
#28 Ha az ő hangterjedelme nagy, akkor Ariana hangjáról mit mondasz?
2020. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Tartsd magad nyugodtan ehhez “drágám”.🤣🤣🤣
2020. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!