Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem miért ilyen...

Csak én nem értem miért ilyen népszerű Billie Eilish?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lányról beszélünk, akinek komolynak mondható karrierje kb. fél éve van. Ennek ellenére úgy emlegetik mint a “zeneipar egyik legnagyobb neve”. Miért? Rengeteg tehetséges fiatal énekesnő van, többszörös Grammy-jelöltek vagy akár Grammy-díjasok mint pl.: Ariana Grande, Demi Lovato, Miley Cyrus, Lady Gaga és még sorolhatnám. Egy lapon nem említhető velük. Mégis mindenhol azt látom, hogy igazán nagy énekesnőkhöz mérik, és azt mondják jobb náluk. Több élő fellépéséről néztem videót, nem találom a hangját élőben. Valóban különleges a stílus amit a zenéje képvisel, de annyira nem hogy olyan szintű népszerűsége legyen, mint amilyen van. Egyedül vagyok ezzel vagy van más is aki ezt gondolja?

2019. okt. 14. 12:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
58%

Akiket a kérdező említett A-listás sztárok, komolyabb karrierrel és életúttal rendelkező énekesek, a baj ott kezdődik, hogy Billie Eilish-t egy lapon említik velük...

28-as nagyon küzd, jó hogy azt nem mondod hogy még Celine Dion-nál vagy Whitney Houston-nál is jobb🤣🤣🤣

Fogadd el, csak egy túlhypeolt, könnyen eladható tini, akit 5 év múlva mindannyian elfelejtünk majd.

2020. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
64%
#31 Szerintem öt év sem kell, hogy kimenjen a divatból, elég neki kettő is. :D Egyébként teljes mértékben igazad van, az óvodás rajongói lassan már az általad említett legendák fölé emelnék, pedig mindannyian tudjuk, hogy a hírneve olyan könnyen el fog szállni, mint amilyen könnyen jött.
2020. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Imádom Arianát! Neki őrült nagy. :D

Hisz a valaha egyik legtehetségesebb énekesnő.

Kijavítom magam, elnézést kérek: nagyobb a hangterjedelme, mint amilyennek sokan gondolják.

Remélem így senki sem sértődik meg. :)

2020. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 NikiKING ***** válasza:
13%

Én nem értem az embereket, hogy hogy lehet ilyen kérdést fel tenni. Billie Eilish a legjobb és egyre nagyobb sikere van. És igen sokkal jobb, mint a többi énekes. És nem csak üres szavakról énekel, hanem olyanról ami a tinik korába van. Pl.: Idontwannabeyouanymore ebbe a dalba az van leírva amikor a tükörbe nézel és azt mondod magadnak hogy nem akarsz te lenni.

És igen van olyan dala ami kicsit túlzás, de soha nem esik át a ló túloldalára, a többi énekessel ellentétben.

És hozzáteszem szerintem megérdemelné, hogy a legsikeresebb legyen

És akárki akármit mond is, ő egy örök pop történelem az utókor számára.

És egy igazi példakép, gondolom most felmerült benned, hogy miért. Nos azért mert szinte mindenki rüheli a tesoját, neki a legjobb barátja, az énekesek össze vissza fekszenek le mindenkivel, ő pedig feltételezhetően szűz még, nem úgy mint a mai fiatalok akiknek egyrésze 12 évesen már túl van rajta.


Ui: nem egy elvetemült fan vagyok, csak a tényeket közlöm😉

2020. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
80%
#34 Ezek nem tények, hanem a te véleményed. Nem tudom, hogy az emberek miért vannak ennyire elájulva tőle, a dalszövegek (amiket egyébként nagyrészt nem is ő ír) kivétel nélkül valamilyen sablonos témát dolgoznak fel. Manapság mindenkinek amiatt sír a szája, hogy depressziós és utálja saját magát, baromira unalmas már. Semmi újat nem hozott ez az ember a zeneiparba, de még a bátyja sem, aki egyébként egyedül csinálja a zenét, ahhoz Billie-nek semmi köze nincs.
2020. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
62%

NikiKING Eltúlozta, pedig szeretem Billie Eilish zenéjét. Tényleg nagyon szeretem, de mellete még több ezer tehetséges ember van.

Nem rühellik Finneast. Mások szexuális életéhez semmi közöd nincs. Szóval ne is hozd fel. Itt Billie-re és a 12 éves lányokra is gondolok. Ne is hasonlítsd őket össze.

Hogy a jövőben mennyire lesz híres Billie dalai, azt pedig csak a jövőben mondhatjuk meg. Várj addig.


35-ös. Nem rossz indulatból. Esküszöm.

Jelenleg Billie nagyon jól érzi magát a bőrében és boldog is.

Tényleg Finneas írta az első pár számát Billie-nek, de azóta(idősebb lett és szeretne részt venni a saját dalai megírásában, ezért már együtt írják a dalokat. Bár szerintem semmi baj nincs, ha nem tud dalszövegeket írni. Talán majd egyszer mindenkit meglep egy saját dallal, amit ő ír, ő csinálja a dalt alá, mindent.

Lehet igen, lehet nem. Majd megtudjuk.

2020. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
53%
Ő olyan, mint Avril Lavigne. A 10-15 évvel ezelőtti 12-18 éves korosztály érte volt megőrülve. A mai 12-18 éves korosztály azt sem tudja, hogy kicsoda Avril Lavigne. A helyzet pedig ugyanez volt. Hozott valami újat a zeneiparba, valami frisset. Aztán elmúlt a varázs, és az emberek megunták. Billie sosem lesz olyan, mint Adele, vagy akár Taylor Swift, vagy azok akiket a kérdező felhozott. Egyszer már nem lesz olyan különleges és új amit csinál, mert jön majd valaki más, aki kiüti a helyéről. Azok, akiket a kérdező felhozott a sztárvilág és a mai zeneipar legnagyobb nevei közé tartoznak. Már annyira mélyen benne vannak a dalaik, a nevük és a tevékenységük az emberek tudatában, hogy hiába jön valaki új, ezeknek az embereknek a sikerét nem tudja majd megingatni. Billie sem tudta. Ez az óriási különbség köztük is Billie között.
2020. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
persze hogy híres, hiszen amcsi. szerinted egy magyar vagy más kisebb nemzetiségből való embert fel fognak valaha is kapni ilyen szinten? nyilván nem. ha nem amcsinak születtél, akkor ezerszer jobban meg kell dolgoznod a világszintű elismerésért
2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!