Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit keresnek az influencerek?

Mennyit keresnek az influencerek?

Figyelt kérdés

Azért vagyok rá kíváncsi, mert mindegyiküknek egy csomó Gucci cucca van (például Lilg is a karrierje elején már Gucci cuccokban járt) én nem vagyok nagy Gucci mániás, de van 1-2 dolog, ami nagyon megtetszet és arra gondoltam, hogy talán érdemes megvenni egy darabot (táskára gondoltam) végül is egyszer élünk. Aztán megnéztem az oldalon és valami b*szott drága egy ilyen, konkrétan az a darab, amit én néztem csak 2 havi fizum lenne :D (lehet azért beruházok rá, nem tudom még), de akkor elgondolkodtam, hogy igaz, hogy tudtam, hogy drága, de egy csomóan abban járnak tehát azt hittem ilyen 80 ezer körül mozog, de sokkal több.

Akkor komolyan ilyen sokat keresnek az influencerek vagy mi?



2020. okt. 19. 16:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem kell hitelt felvenniük. Egy-egy poszt több százezer ft.
2020. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
80%

A legtöbben nem saját cuccban járnak hanem kölcsön kapják a képek erejéig vagy terméket kapnak a posztokért stb.

Szintén a legtöbben nem saját autóval & lakással flexelnek. Példaként: lehet bérelni stúdiót, ami magángépnek van berendezve és posztolhatnak onnan influencerek, vagy épp 20 fürdőruhát visznek magukkal a 3 napos nyaralásra, hogy egész évben legyen tengerpartos kép. Persze vannak saját designer cuccaik is biztosan, de többségében csak mutatják, mert az emberek ezt kajálják. De ha már van 1-2 sajátja akkor senki nem feltételezi, hogy minden más csak díszlet.

Ha kínai cuccokban járnának is ennyien követnék? Noppp. Ha nem követik nincs pénz, ergo ez a luxus élet egy befektetés a mégtöbb pénzért.

Nyilván nagyon sok pénz van benne, de nem annyi mint látszik.

2020. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ismerosnek 20k kovetoje van, 1db poszt 30-50k, nem azt mondon hogy 2-3 milliot, de 400-500kt bezsebelnek a 200k-300k feliratkozok
2020. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13 olyan poszt, amiben reklámoznak valamit vagy bármilyen poszt?
2020. okt. 21. 22:44
 15/25 anonim ***** válasza:
Mindenben reklamzonak valamit. Csak nem mindig írják oda.
2020. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Amiben reklamoznak, de kotelezo odairni hogy hirdetes kzlonben megutik a bokajukat
2020. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Farkas Timi béreli mindig
2020. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Bocsi, egy kicsit későn válaszolok, de egyébként a legtöbb influencernek tényleg kamu cucca van, és reklámozza is. Kamucuccokat eladó insta szponzoruk van, például Lil G-nél pont láttam, de máshol is.

Viszont egyébként többszázezer feiratkozóval ALSÓHANGON 100ezer/poszt. Biztos forrásból tudom :D de lehet Lil G kevesebbet kér el, de nem is keresik meg olyan "komolyak" mint Fruzsit például.

2020. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb influencernek van fideszes háttere, kapcsolata és sokszor innét van a kezdő penztoke, a pénz meg pénzt csinál. . Vagy a szülők gazdagok és vannak ilyen kapcsolatai , vagy ha influencer nő akkor a férje van megtámogatva beruházásokkal. Tipikusan az influencer anyukák akik ilyenek
2020. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
Az utolsó oltári nagy hülyeségeket ír, szó sincsen kapcsolatokról.
2020. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!