Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/300 anonim ***** válasza:
10%
El se tudom képzelni azt a házi- és beadandómennyiséget, ami mellett az ember itt tud lenni egész nap és osztani a kpopos észt.
2020. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/300 A kérdező kommentje:

Ó igen, jon a rasszistazas...

Ez valami rajongoi kezikonyvbol a mantra? A legkonnyebb haritas?

Tok kivul esik ez a fajta zene es kultura az erdeklodesi koromon, a 444-en olvastam cikket roluk, videokkal... meg tovabbi cikkekre mutato linkekkel. Aztan rakerestem a neten, mi ez az őrulet, es csupa olyasmibe futottam, hogy xy-nak milyen lanyok jonnek be? Van e baratnoje? Ki helyesebb a bts-bol, xy vagy zq? Hat en nezem-nezem a kepuket, de kb csak a hajszinuk kulonbozik, van tobb olyan fiuka, akiknek meg az se, es tokegyformak. A rasszistakialtoknak mondom, hogy de, de bizony. Ket atlagos arabot vagy indiait vagy kinait se lehet azonnal megkulonboztetni egymastol.

Kulonosebben nem is erdekelne ez a kpop engem, a Gangnam style is lecsengett, azt is tuleltem, inkabb az aggaszt, hogy omlik Azsiabol a s.ar, es latom, hogy szippantja be a fiatalabbakat, es egyszeruen nem es nem ertem. Es ezekbe a kisfiukba olyan modon szerelmesek, hogy ilyen hulye kerdesekkel traktaljak egymast hogy van-e noje meg mi a kedvenc etele... Mert ha van vagy nincs, vagy esetleg meleg es megtudod ezt, akkor mi lesz? Kiss Jolika Piripocsfalva-alsorol ugy gondolja, hogy ezek a plusz informaciok kozelebb viszik egy megcsinalt, sok szűrő altal megvalogatott koreai (szuletesi neme szerinti) fiubanda egyik tagjahoz? Hat el kell-e mondanom a valosagot, vagy rajon magatol is?

Az meg kifejezetten aggaszto, hogy ennyire eltero kulturak kozott europai nok ilyen betegesen rajongo modon kivanatosnak tartjak azt, ami ennyire feminin. Nem kell a szőrt szeretni, vagy a hájassagot, nem errol van szo. Vagy ha egy kigyurt amerikai filmsztarert rajongana, a vele valo love storyra is pont ugyanannyi az eselye (nulla), de mondjuk konnyebben talal itthon vagy a kontinensen olyan kulso jegyekkel rendelkezo egyent, aki hasonlit ra. Az ilyen nonszensz keletazsiai fiuimadat viszont szerintem mar aggalyos, es marha szar erzes lehet a noi rajongok generacios fiuparjainak, akik nem tudnak hirtelen sima boru, mandulaszemu, szajfennyel sminkelt szortelen androgun izek lenni, hogy legyen eselyuk a lanyoknal...

Na azt mar ki se fejtem, hogy arrol a legkevesebb szo esik a keresesekben, hogy a zenejuk miatt szeretnek oket. Nem. A kulsosegek, es a Z generacioba beburjanzott azsiakultusz miatt jonnek ilyen impulzusok. Ez divatrajongas. Ami idegesit benne, hogy olyan elvetemult es vak divatrajongas, hogy ha egy ujsagiro le meri irni, szerinte ez a zene szar, akkor veres szaju tinilanyok levelekkel bombazzak az email fiokjat, hogy kerjen bocsanatot. Miert is? Miota serthetetlen ez az egyuttes? Mostantol a filmkritikusok is bujjanak el, ha nem tetszik nekik a legujabb szuperhosfilm? Hat alljon mar meg a menet, es a sok tinibula, akik elerhetetlen szerelmi erzesekbe kapaszkodnak, vegyen mar vissza magabol... Meg ok puffognak arrol, hogy mindenki azt hallgat amit akar? Aha, es ha mas velemenye meg nem tetszik, akkor jon a velemenyterror, amit valami nevetseges Army rajongoi szervezet moge bujtatnak?

Mondom, megerett a vilag a pusztulasra.

2020. dec. 9. 01:01
 43/300 anonim ***** válasza:
87%

MeGeReTt A vIlAg A pUsZtUlAsRa mert x csaj szeret egy adott férfi típust és zenekart 😂😂

Kérdező azért stroke-ot ne kapj

2020. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/300 anonim ***** válasza:
13%

43 nnem mondanám férfi típusnak inkább eltorzult ember típusnak...

kérdező ha megtudnák hogy van nője vagy épp meleg akkor egy világ halna meg bennük és nem vicc!

és nyugi ez réteg zene még mindig! a korabeli fiuknak van bőven választási lehetőségei valamint ezek a kpop idolok sosem tudnak olyanok lenni mint ami egy normális srác tudna lenni... férfias ők örökre cukik és szőrtelenek maradnak! ":DDD ellenben egy nyugati srác tud lenni cuki és férfias is de ők nem mert kizárja azaz illuzió amivel keresik a pénzt!

és igen nem zenéről szól hanem szexualitásról

2020. dec. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/300 anonim ***** válasza:
12%
A fiú rajongók legalább elfogadják, ha egy lánybanda tagja összejön valakivel.
2020. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/300 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező. Mit zavar az téged, hogy sokan szeretnek valamit? Ha te nem szereted, akkor ne nézzed, és ne szólj be azoknak, akik nézik. Rasszista
2020. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/300 anonim ***** válasza:
94%
En mar csak rohogok, a kerdezo es par igen primitiv ember irasain, (kinek nem ige....) Es kerdezo, tudom milyen az amikor valamit elitelsz, vagy csak szimplan nem szeretsz, es mindenhonnan az zudul rad. De csak gy picit nem probalnad meg elviselni? Mert akkor sem lesz valtozas, barmit mond/ir barki. Es nagyon banto tud lenni, ha az osszes k-popper neveben szolsz. Mert aki nem ilyen, azt verig sertheted, (jogosan) a divatmanias titibula, stb.. Jelzokkel.
2020. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/300 anonim ***** válasza:
93%

"Az meg kifejezetten aggaszto, hogy ennyire eltero kulturak kozott europai nok ilyen betegesen rajongo modon kivanatosnak tartjak azt, ami ennyire feminin"

Szoval azert, mert eltero a kulturank, vagy epp egy pasi nem az atlag kategoriaba esik bele, hanem mondjuk feminin, akkor mar "aggaszto" hogy egy nonek tetszik? Mivel aggasztobb ez, mintha teged tartana valaki kivanatosnak?

Amugy jo lehet, ha a vilag osszes problemaja kozul, gyilkossagok, eroszak, virus, ehezes, halal, sorolhatnam estig... szamodra megis az az aggaszto, hogy a lanyoknak, noknek milyen pasik jonnek be.

Ha a vilag megerett a pusztulasra, az csakis a magadfajta emberek miatt van.

2020. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/300 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a kérdező egy kisebbségi komplexusos férfi, aki féltékeny, amiért a lányoknak jobban bejön ez a hét dél-koreai fiú, mint ő.
2020. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/300 anonim ***** válasza:
100%
egyet ertek veled elozo^^
2020. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!