Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért gondolják sokan Palvin...

Miért gondolják sokan Palvin Barbaráról, hogy átlagos?

Figyelt kérdés
Tudom egy kicsit túlértékelt, de szerintem mégis átlagon felüli, mégha a modellkedéshez nem elég magas. Vannak akik szerint még csúnya is. Szerintem ez egy meredek kijelentés. :D

2021. márc. 31. 12:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező és #8 válaszoló, nektek mondom, hogy nem kell félreértelmezni amit írtunk és a szánkba adni olyat ami nem hangzott el. Senki se mondta hogy Palvin csúnya lenne, vagy hogy akár csak gyenge átlagos. Az tény hogy alapvetően szépnek szép. A baj azzal van, hogy sokan istennőt látnak benne, pedig ANNYIRA nem szép. Tehát szépnek szép, de nem kiemelkedően. Magyarok és külföldiek, sőt a híres emberek közt is csomó sokkal szebb nő van.
2021. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

#9

Nem öngól. Az, ha valakinek nem jön be annyira, azzal nincs semmi baj, megértem. De attól még hogy nekem nem jön be annyira, el lehet ismerni valakiről, hogy bőven átlag feletti. És igen, ez az utcán sokkal szebbek vannak érvelés egy f@.szság. Nem, nem mondom, hogy egyáltalán nincsenek szebbek nála. De senki ne mondja nekem, hogy kvázi minden második vele egykorú nő, akit látsz az utcán az szebb. Mert qrvára nincs így.

2021. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Akkor nyitott szemmel kell járni, max annak nincsenek, akiknél a szépség = megfelelő mennyiségű smink mögé rejtett arc, és lassan kórosan lefogyasztott test.
2021. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát Palvin mondjuk pont olyan aki smink nélkül is simán szép, és nem is mondanám kifejezetten vékonynak.
2021. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Itt meg jön ugye az a része, hogy szubjektív, hogy kinek mi a szép.
2021. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
50%

Szubjektív vagy sem, egy modellnek az a feladata, munkája, hogy sok ember számára szép meg vonzó legyen. Kifejezetten ez a létezésük értelme.


A szubjektivitást gyakorlatilag kiiktathatjuk, és objektívvé tehetjük, ha ezt vizsgáljuk. Vajon megfelel ennek? Van erről valakinek statisztikája?

2021. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
Nyugodtan pontozzatok le, de jó lenne magatokba nézni. Az arca gyönyörű. Pont. A teste nem nagy szám, ez tény. És ahhoz képest, hogy mennyi jó nő van a világon (nem úton útfélen Budapest utcáin, hanem a nagyvilágban), tényleg szerencséje volt. Mert a top (10/10) nők között nem kiemelkedő, ehhez képest meg túl híres lett.
2021. ápr. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%
Aránytalanul kis fej, kissé üres és buta tekintet, keskeny váll, kis mell, széles csípő, aránytalanul vastag combok és o láb. Hát ízlések és pofonok, sokkal jobb csajokat talál átlagember is, akiknek nem kell Ferrarit venni
2021. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
69%

Nekem se a kedvencem, de megse latok az utcan olyan sok formasabbat/szebbet. Nem tudom ti hol maszkaltok🤔

A napi tiz formasabb meg eleg nagy tulzasnak tunik.

2021. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Bp belváros. Bármelyik nap , 1 óra alatt.
2021. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!