Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért gondolják sokan Palvin...

Miért gondolják sokan Palvin Barbaráról, hogy átlagos?

Figyelt kérdés
Tudom egy kicsit túlértékelt, de szerintem mégis átlagon felüli, mégha a modellkedéshez nem elég magas. Vannak akik szerint még csúnya is. Szerintem ez egy meredek kijelentés. :D

2021. márc. 31. 12:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%

Mert az

Full sminkben profi fotokon kiphotosopolva nyilvan mas...

2021. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
74%
Nagyon érdekesen keverednek benne csúnya és szép vonások. A kilátszó íny pl. sokszor csúnya, de PB-éban van vmi kislányos, rajzfilmszerű és szexi egyszerre. Az álla hátrahúzódik, ami legtöbbször kifejezetten taszító, de neki vhogy olyan arányban van csak, hogy inkább bájos. A szája körül szokatlan a kis pofazacsó jelleg, de rajta különleges és harmonikus. Az alakja sem tucatmodell - körte jellegű, de nagyon szép karcsú derékkal, térddel, lábszárral, bokával. A fenekét is ezért kritizálják sokan, a körtéké sokszor laposabb jellegű, és meglepő módon a felkarja is kicsit vaskosabb. De pont attól nem átlagos, hogy az ilyen kevésbé szépnek tartott vonásokkal együtt összességében feltűnően kecses, bájos, üde és természetes jelenség. Legalábbis az volt, vsz. igyekeztek korrigálni rajta néhány dolgot, amitől kicsit egyenarcúsodik, de még nem tűnt el teljesen az egyedi jellegzetessége. Akik csúnyának vagy átlagosnak látják, vsz. ezekre a nem tipikusan szabályosan szép jellemzőire fókuszálnak. De én spec. örülnék, ha ilyen átlagos lehetnék vagy csúnya, nem biztos, hogy elmozdulnék a tükör elől 😀
2022. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!