Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csehi Renike és Bebepiskóta...

Csehi Renike és Bebepiskóta miért nincsenek már jóban?

Figyelt kérdés

Két ismertebb cukrász hölgy, instagrammon vannak fent. Régen jóban voltak, Reni azt hiszem Bebétől tanult macaront készíteni.

Észrevettem, hogy mostanság már nem annyira aktívak egymás oldalán mint régen (nem likeolják egymás képét, nem szólnak hozzá stb.). Nem tudjátok mi történt? Tökre örültem, hogy jóban vannak egymással. Nagyon szeretem mindkettőjük munkáját.



2021. szept. 11. 21:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is észre vettem. Én is követek mindenkit! :) Viszont örültem, hogy jóban voltak.
2021. szept. 13. 20:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Instán gyakran csak azért kommentelgetnek egymás képe alá, hogy több elérést kapjanak mindketten. Nem vagyok benne biztos, hogy valódi barátság volt, nem csak követőket gyűjtöttek.
2021. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12

Az addig oké, szerintem ez senkinek nem új, hogy a nagy insta barinők igazából nem is azok :D. Illetve hogy követőket “adnak” egymásnak okosban, ez egy stratégia, bár őket hamar megtalálja az ember magától is :D

Csak mégis mi az istenen lehet annyira összeveszni, hogy már egy követést is sajnálsz valakitől. Én a Szentesit meg a Borbélyt ugyanígy nem értem…de gondolom valami szakmai versengés, írtam is korábban, hogy a gasztrobloggereknél ez gyakori.

2021. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

+Péterfy..

Bár szerintem itt köze volt Szentesi új kapcsolatához.

Úgy sajnálom, szerettem a közös munkáikat. Remélem boldogok ettől függetlenül

2021. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!