Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » St22Lacika miért panaszkodik...

St22Lacika miért panaszkodik és kritizál annyit mostanában?

Figyelt kérdés

Régen még végig is néztem egy-egy videóját, de egyszerűen már nem tudom elviselni. A legújabb videóban gúnyolódva fikázza a nyugatot, de mostanában állandóan Angliát szidja, nagyképűsködik, nem tudom, mi lett ezzel az emberrel.


régebben is zavart a tudálékos stílusa, de mintha kezdene belebolondulni a népszerűségbe (vagy a munkájába?).

a legújabb videója alatt borzasztó arrogáns stílusban írja minden egyet nem értőnek, hogy nem tudta értelmezni a mondandóját meg hogy „tanuljon történelmet” :D

pedig azért nagy eséllyel nála értelmesebb emberek is vannak a kommentszekcióban. legalábbis – már elnézést – nekem Lacika sosem tűnt értelmes embernek.


most már azon is elgondolkodtam, hogy lehet, hogy csak szerepet játszott a videóiban, és mostanában kezd előjönni az igazi énje.



2021. okt. 25. 19:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
no csak kibújt a szög "proli kamionosnak" , te egy igazi entellektüel vagy úgy mint a szatyorba tankoló angol eszmetársaid
2021. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%
Hiába proli kamionosozol, mert egy átlag nemzetközi kamionos többre tudja vinni pénzügyileg, mint egy többdiplomás orrvérzésig tanuló akárki. Nem minden kamionos proli. Lacikának tényleg nagy az arca, főleg mióta vállalkozó lett, de alapbol ilyen neki a karaktere. Talán enélkül nem lett volna ekkora youtube csatornája, ami azért szintén jó pénzt hoz. Én is sok mindenben kritikusan állok hozzá, de amiket te felvetettél, azokkal nem értek egyet.
2021. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

a prolizás tényleg kicsit túlzás volt, elismerem.


viszont azért elég viccesek a lacikát védő "irigy vagy" típusú védelmezői mindenhol.


hadd ne irigyeljek már egy olyan embert, aki:


1, évtizedekig kamionban alszik, bokorba xarik, igénytelen életet él


2, hetekig nem nyúl senkihez


3, a vezetésen kívül semmihez sem ért, max. átlagos olvasottságú


4, a rajongói 90%-a a társadalom legbutább rétegéhez tartozik


Lacik nem veszi észre, hogy ő saját szintjén az egyszerű emberek körében népszerű, de egy senki mondjuk egy mérnökhöz/informatikushoz/etc. képest.

2021. okt. 26. 17:57
 14/27 anonim ***** válasza:
kérdező a válaszaiddal bebizonyítod hogy egy igen kevelhető senkit le nem néző visszafogott személyiség vagy . remélem ha már ilyen magas az a ló akkor 4-5 nyelvizsga és pár doktori lapul a mellényedben
2021. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%

"1, évtizedekig kamionban alszik, bokorba xarik, igénytelen életet él

2, hetekig nem nyúl senkihez"

Ez a legkegyetlenebb része, de ettől nem lesz proli senki.

"3, a vezetésen kívül semmihez sem ért, max. átlagos olvasottságú"

Nos e Lacikára nem igaz, mert amilyen szinten tud videózni teljesen egyedül, azzal önmagában megállná a helyét bárhol. És mellette ceget menedzsel, házépítés, stb.

"4, a rajongói 90%-a a társadalom legbutább rétegéhez tartozik"

Köszi. 2 diplomám van, a szakmámban helyezkedtem el, és nagyon jól megvagyok. A kamionozás a lehető legtávolabb áll attól, amit csinálk, de valahol lélekben én is kamionos vagyok, aki imadja a gépeket és az autókat. És Lacika videóit elindítom, olyankor én is kicsit kamionos vagyok, és élvezem amit csinál, beleképzelem magam én is. Legbutább réteg vagyok ettől, de ez van.

2021. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15: a 2 diplomáddal mehetne jobban is az értő olvasás, az írtam, h 90 százaléka.


Nézd meg, a legújabb videója alatt pl. milyen kommentek vannak: még nyugatot bzizó kommentek is bőven vannak.


bárhol megállná a helyét :D a csávó még helyesen írni sem tud, a nyelvtudása is elég gyér, de tud videózni, meg van cége, azta.

Maradjunk annyiban, h komolyabb szellemi tudást nem igénylő munkahelyeken elbohóckodna.

2021. okt. 27. 00:29
 17/27 anonim ***** válasza:
93%
Na jó, legyen ahogy te akarod. Ami különösen vicces, hogy te rugózol a legjobban Lacikán, nem tudom hány kérdést kiírtál meg kiemeltél róla, meg a youtube kommenteket olvasod. Közben lebunkóprolizod a követőit, miközben te követed a legjobban. Ja igen, te a 10ből 1hez tartozol, aki nem proli.
2021. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

#10 Nem védeni akarom Lacikát de azért ha annyira jó vagy csináld utána,aztán majd te biztosan okosabb leszel nála.


Azt hiszed annyira egyszerű ez a kamionozás?

Akkor gyerünk csináld.

Hiába tudsz te angolul spanyolban ha csak spanyolul beszélnek veled vagy németbe ha az okos német csak németül akar beszélni,hiába tud a Tóth magyarul ő már csak akkor sem fog megszólalni magyarul,hiába beszélsz jól angolul ha olaszban azon a helyen csak és kizárólag olaszul beszélnek,hiába tudsz Ausztriában németül beszélni a török,szerb,lengyel,afriki építő munkás nem minden esetben tud csak a saját nyelvén kommunikálni.

Szerinted ha az ember több országba jár hogy alkalmazza csak az angol nyelvet ha azt nem is beszélik?

Azt hinné az ember tud több idegen nyelven akkor könnyű külföldön azonosulni, hát el mondom nem minden esetben,kinek van ereje 13-15 óra munkaidő után még angolt tanulni???

Főleg ha csak 9 órás pihenőd van,mert abban a dobozban nem tudod ki pihenni rendesen magadat,főleg ha melléd áll de az is elég ha a közeledben van a 21-szádadban egy hűtős kamion ami zúg mint állat mert a drága főnök nem tudja le cserélni azt a régi pótot,aztán 1-2 óránként fel kelsz a hűtő zúgására aztán pihend ki magad és csináld végig a napot és tanulj fáradtan.

Elmondom neked hogy otthon azért sokkal de sokkal egyszerűbb tanulni mint ebben a bádogdobozban.


Ha nem zavarna ez akkor nem is foglalkoznál vele,ha nem érdekel nem foglalkozz vele,csinálj mást és kész.

Nagyon könnyű otthonról a fotelből ilyeneket mondani.

Ha ki bírsz 1 évet kamionosként sírás nélkül nemzetköziben majd akkor írj.

Nézegessed akkor ki miket ír ott.

Azt hiszed annyira könnyű az élet,majd ha saját magadat tartod el csak rá jössz.

Menny el sofőrnek nemzetközibe a napfényes nyugatra, aztán majd szembesülsz azzal hogy már nem az a hely ami régebben volt.

2021. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
hany eve videozik? Szerintem 5 legalabb. Te talan nem valtozol 5 ev alatt? De lehet 1 ev alatt is... Amiota vallalkozik azota lett ilyen pokhendi szerintem, a fonokeimre emlekeztet ezzel az unott semleges pofaval allandoan :D De mondjuk nem ertem miert kellene szeretni, jo dolgokat mond vegulis, ez a baj ha hetkoznapi halando idiotak is elkezdik nezni, fingjuk simcs a szakmarol, nem is ertik miket mond sokszor, de talan megcsak nem is erdekli oket a kamionozas, akkor minek nezik? Talan bejon nekik Lacika vagy mi? Abbol a 200k feliratkozobol tuti a fele ilyen tizenveses hulyegyerek aki azert nezi mert qrvara unatkozik ket Fortnite stream kozott
2021. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

18/18


„Azt hiszed annyira egyszerű ez a kamionozás?”


sehol nem írtam, h egyszerű, arra céloztam, h nem épp komoly intellektuális teljesítmény, és kcisit vicces, h lacikának 2x akkora arca van, mint mondjuk a programozó, mérnök családtagjaimnak, pedig ők is legalább annyit keresnek, mint lacika, csak mellett saját ágyuban alszanak, és „kicsit” értelmesebbek.


ne rizsázzál már összevissza :D arról magyarázz, hogy hány helyen könnyíti meg az életed, ha tudsz angolul, ne azt sorold, h kik nem beszélnek. lacikának többször kellett angolul, németül beszélnie, de mindkét nyelven inkább csak makogott.


„13-15 óra munkaidő után még angolt tanulni???”


érdekes,mert pl. Kamionos Pepe elég jól beszélt angolul, ő pl. akkor tanult, mikor épp itthon vonult, jaja szegény lacikának erre sincs ideje.

de persze kifogásokat mindenre lehet találni.


„Azt hiszed annyira könnyű az élet,majd ha saját magadat tartod el csak rá jössz.”


honnan veszed, h nem tartom el saját magam????


„Nem védeni akarom Lacikát de azért ha annyira jó vagy csináld utána,aztán majd te biztosan okosabb leszel nála”


blabla. tipikus érvelési hiba. neked is ajánlom a szövegértés gyakorlását, hátha felfogod, h nem a vezetési képességeit kritizálom, hanem a nagy arcát. lehet egy kamionos vérprofi, de hát hogy mondjam..mégis csak egy kamionos. azért nem a munkák csúcsa.

2021. nov. 2. 07:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!