Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » St22Lacika miért panaszkodik...

St22Lacika miért panaszkodik és kritizál annyit mostanában?

Figyelt kérdés

Régen még végig is néztem egy-egy videóját, de egyszerűen már nem tudom elviselni. A legújabb videóban gúnyolódva fikázza a nyugatot, de mostanában állandóan Angliát szidja, nagyképűsködik, nem tudom, mi lett ezzel az emberrel.


régebben is zavart a tudálékos stílusa, de mintha kezdene belebolondulni a népszerűségbe (vagy a munkájába?).

a legújabb videója alatt borzasztó arrogáns stílusban írja minden egyet nem értőnek, hogy nem tudta értelmezni a mondandóját meg hogy „tanuljon történelmet” :D

pedig azért nagy eséllyel nála értelmesebb emberek is vannak a kommentszekcióban. legalábbis – már elnézést – nekem Lacika sosem tűnt értelmes embernek.


most már azon is elgondolkodtam, hogy lehet, hogy csak szerepet játszott a videóiban, és mostanában kezd előjönni az igazi énje.



2021. okt. 25. 19:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

17:


tudod, igazából simán ignorálnám, amit írsz, csak marha vicces annak tükrében, h te jöttél a 2 diplomáddal, közben a logikával, szövegértéssel óriási gondjaid vannak.


miből következik, h én vagyok a legnagyobb követője? csak mert félévente megnézem pár videóját, és kiírok 1-2 kérdést évente?

tudod, miután megnéztem a legújabb videóját, végigolvastam kommenteket, és újra megnéztem pár régi videóját is, hogy ne tudatlanul írjak ki kérdést.


egyébként meg nem igazán értem, mit vergődsz itt nekem. érdemben nem válaszoltál semmire, leérvelni sem nagyon tudsz, tudtommal moderátor se vagy, így semmi közöd ahhoz, h ki hány kérdést ír ki, ahhoz meg végképp nincs, h mennyit foglalkozom vele a szabadidőmben.


olyan vagy, mint egy 14 éves fanboy és egy számon kérő kisnyugdíjas keveréke.

segítek: törlöd szépen a kérdésem a listádból, és soha többet nem kell velem foglalkoznod. szia!

2021. nov. 2. 07:15
 22/27 anonim ***** válasza:

20/20


Kamionos Pepe az egy kicsit más,ő tudatosan készült a kamionos létre,egyébként rendes volt hogy szó nélkül csak úgy el tünt.

Lacika nem ennyire tudatosan lett kamionos mint pepe,ezért is nem megy neki annyira a nyelv,de már ő is tudatosan gondolkozik ezért el kezdte azt tanulni.



Nem kértem tőled tanácsot.

Ki vagy te?

Csak nem valami nagy sztár a kis fejedben,neked is nagyobb lett az egód,de mire fel?

Miért kell le nézni a kamionosokat,fogadjunk hogy a takarítókat,bolti dolgozókat,gazdákat és mindenki mást is le nézel,mert hát azok semmik a te tudásodhoz képest,csak ha ők nem lennének akkor be kellene állnod például gazdának és magadnak meg termelni a dolgokat,csak akkor a kis kényelmes életed felborulna mert a kis tiszta kezedet be kellene piszkolni.



18 voltam.

2021. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

"Nem kértem tőled tanácsot.


Ki vagy te?"


és én kértem tőled tanácsot?:D


Komolyan, te olvasod, amit írsz? Ennyire nem tudsz érvelni? Az első hozzászólásodban kb. 4x tanácsot adsz nekem, majd amikor ugyanezt teszem, számon kérsz, h miért teszem.

ha a hülyeség fájna, üvöltenél.


"Miért kell le nézni a kamionosokat,"


"kis kényelmes életed felborulna mert a kis tiszta kezedet be kellene piszkolni."


nem rémlik, h írtam volna, hogy mivel foglalkozom, ahogy azt sem, h olyat írtam volna, h lenézem a kamionosokat, vagy munkásokat.


ne haragudj, de fejezzük be, a szövegértésed, a logikád kb. egy gyerek szintjén vannak. még azt se fogtad fel, miről szól ez a kérdés.

2021. nov. 2. 18:27
 24/27 anonim ***** válasza:
igen kérdező st22 egy proli nagyarcú kamionos
2021. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
46%
#24 amúgy melyik kamionos nem az? :D Én is kamionozok, de ha lehet egyikkel sem beszélek mert a legtöbb tudálékos hülye gyökér... A fiatalok még úgy ahogy normálisabbak, de kevés van belőlük, a legtöbb ez a 40-es 50-es hülye majom. Tisztelet a kivételnek, de szerintem az 5 évem alatt 1 kezemen tudnám megszámolni hány igazán rendes arccal találkoztam, és nem lenne annyi ujj a kezemen de lábamon se hogy összeadjam mennyi tahó bohóccal :D
2021. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Aki dolgozik annak nincs ilyen jellegű kérdéseket fel tenni.
2021. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 akinek meg van agya nem ír ilyen kommenteket 🤷
2021. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!