Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Történt valami ST22Lacikával,...

Történt valami ST22Lacikával, vagy miért változott meg?

Figyelt kérdés

Sose voltam rajongója, mert mindig is elég egyszerű és beképzelt embernek tartottam, de régen azért néha végig tudtam nézni a videóit, ha érdekes helyen járt.

Újabban viszont elképesztően beképzelt lett. Egyfolytában magát dicséri és nyugatot szidja, a vele egyet nem értő kommentelőket nagyon beképzelt stílusban kiosztja: szinte mindenkinek azt írta, hogy próbálja értelmezni, amit mondott, vagy tanuljon történelmet:D

Valljuk be, azért nem kis arrogancia kell ahhoz, hogy egy vezetésen kívül semmihez sem értő kamionoson ilyeneket írjon.


Nem tudom, ez a népszerűsége miatt van-e, mert talán tényleg elhitte, hogy ő valaki, hiszen a maga szintjén, a nem túl értelmes emberek között borzasztóan népszerű. Ezt nem sértésnek szánom, de elnézve a kommenteket a videói alatt..hát nem épp az értelmiség rajong érte.



2021. okt. 26. 05:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
36%

Én is ki nem álhatom,


Semmise, iskolája van valami, mert 8 osztájjal vezethet!

2022. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
23%
Mégis elért valamit...
2022. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
23%
Mit?
2022. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
29%

Nézzük csak saját vállalkozás, saját ház, feleség, meg jó eséllyel annyi pénze van amiből ha akarna már egy napot nem kéne dolgoznia.


Más mi kell az életben?

2022. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

hát ja utolsó, lehet így is nézni...


meg úgy is, hogy 41-42 évesen egy meglehetősen tájékozatlan egyszerű ember, aki fél életét egy kamionban töltötte.


mindig jön azzal, hog mennyi követője van, ami igaz, de hát hogy is mondjam..elég megnézni a kommenteket, a rajongói nagy része egyszerű, mint a szög.

2022. jan. 6. 13:24
 26/41 anonim ***** válasza:
34%

Hmm, akkor ezek szerint csak egy atomfizikus lehet jó ember? Hisz az emberek nagy többsége " egyszerű mint a szög " mégis ezek a szög egyszerű emberek szolgálnak ki reggel a cukrászdában kv-val, viszik el a szemetet vagy épp húzzák fel a ház falát...


Én sem ismerem személyesen, de kívülről ezt lehet látni, kitűzött maga elé célokat és elérte őket, az most totál mindegy, hogy mindezt egy egyetemen tanítva professzorként vagy épp egy kamionban ülve tette.

2022. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
82%
Kamionosnak annyi öröme van az életben, hogy hamar leszedik, meg Tiszta a zuhanyzó a parkolókban, ENNYI !
2022. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább átlagosnak tartom a Lacikát. 40 éves korában az átlag kb. ugyanott tart, mint ő.

Annyi különbség van, hogy ő ismert bizonyos körökben, mert szerepel.

De már ez sem olyan nagy különlegesség, sokan kezdenek videózni és most már pár év alatt el lehet jutni a 100k-200k feliratkozóig és ehhez már az is elég, ha rendszeres, gyakori videókat csinál valaki.

2022. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon lesüllyedt a csávó, dehát ilyen természetet örökölt valahogy...
2022. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29:


igen, nekem úgy tűnik, hogy burokban él, és tényleg elhitte, hogy ők vki.


bravó, van jó sok követője, akikről már leírtam a véleményem. de én többre tartok egy szociális munkást, programozót vagy akárkit szinte, mint egy 40 pluszos elhízott kamionost, aki még németül/angolul sem képes normálisan megtanulni, és tud vezetni meg videózni - ennyi kb. a tudása.

2022. márc. 14. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!