Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Történt valami ST22Lacikával,...

Történt valami ST22Lacikával, vagy miért változott meg?

Figyelt kérdés

Sose voltam rajongója, mert mindig is elég egyszerű és beképzelt embernek tartottam, de régen azért néha végig tudtam nézni a videóit, ha érdekes helyen járt.

Újabban viszont elképesztően beképzelt lett. Egyfolytában magát dicséri és nyugatot szidja, a vele egyet nem értő kommentelőket nagyon beképzelt stílusban kiosztja: szinte mindenkinek azt írta, hogy próbálja értelmezni, amit mondott, vagy tanuljon történelmet:D

Valljuk be, azért nem kis arrogancia kell ahhoz, hogy egy vezetésen kívül semmihez sem értő kamionoson ilyeneket írjon.


Nem tudom, ez a népszerűsége miatt van-e, mert talán tényleg elhitte, hogy ő valaki, hiszen a maga szintjén, a nem túl értelmes emberek között borzasztóan népszerű. Ezt nem sértésnek szánom, de elnézve a kommenteket a videói alatt..hát nem épp az értelmiség rajong érte.



2021. okt. 26. 05:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
28%
Hányszor írod még ki ezt a kérdést?
2021. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire irigykedsz vagy mi? 40-es éveire van egy 30 milliós háza, felesége, komolyabb autója, saját cége, meg mellé ha akar pár éven belül elmehet úgymond nyugdíjba. Akkor valamit mégiscsak jól csinált, ha ezt össze tudta hozni.
2021. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
74%

Na most ignoráltam a gyereket, egy bizonyos, nem írom ki a teljes nevét, azt nem szavad, de a középső szó Nikolas privát üzenete :D


"Takarodj csicska gyerek itt senkit nem érdekel a véleményed!!"

2021. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

13/13



mondjuk tőlem aztán kiírhatod a teljes nevet, mert én senkinek nem írtam privát üzenetet.

mondjuk kicsit mintha frusztrált lennél, és túl komolyan vennéd a kérdést.

2021. okt. 26. 17:47
 15/41 A kérdező kommentje:

nem akarok nagyon bunkó lenni, de hogy is mondjam..azért az ennél a kérdésnél is látszik, hogy lacikáért nem épp az értelmiségi réteg rajong, inkább a gyári munkások, gyerekek + hasonlók.


ilyen "biztos irigy vagy" szintű érveket legutóbb szegény Czibók rajongóitól láttam.

2021. okt. 26. 17:49
 16/41 anonim ***** válasza:
42%

14: Te sem lehetsz értelmiségi, máskülönben nem értem, hol látod azt, hogy én odaírtam, hogy a kérdező az aki írt... egy bizonyos .... de ha magadra vetted hát ez van.


Amúgy arról se tehetek, hogy ez a része fáj, mármint az irigyes rész. Ártott neked valamit? Ha nem akkor más okod nem sok van rá, hogy jajj miért nem tetszik, mert nekem ha valami nemt etszik általában simán nem foglalkozok vele aztán kész, nem kezdem el szidni, hogy jajj így meg úgy.

2021. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

bocs, tényleg félreértettem, de akkor se értem, miért kell ezt ide írni. nekem is minden héten jönnek ilyen levelek.


"Te sem lehetsz értelmiségi"


hol írtam, hogy az vagyok?


"nemt etszik általában simán nem foglalkozok vele aztán kész,"


hát neked meg úgy látszik, ez a kérdés nem tetszik, akkor felmerül a kérdés, hogy miért nem tudsz egyszerűen ignorálni, vagy a kérdést, hm.

2021. okt. 26. 18:00
 18/41 anonim ***** válasza:
42%
Nos ugy gondolom hogy én a kérdésre válaszoltam. Tömören ha elérte amit akkor valamit jól csinált.
2021. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
76%

A vállalkozás nem olyan nagy és misztikus dolog, nekem is van ismerősöm, aki kamionsofőr létről váltott hasonló vállalkozásra. Az ismerősöm már 1 év alatt sikerre vitte, külföldön van a cége és több, mint 10 kocsit menedzsel, de majdnem egész nap a számítógép előtt ül és szervezi a szállításokat.

A kezdethez elszántság kell és legalább egy szerződés az egyik nagyobb céggel. Szerződése a Laci bácsinak már adott volt, ahol addig is dolgozott. Az állandó szerződő megrendelő a legfontosabb, mert ezzel biztosítva van a munka. Kell tőke is, de ha az első perctől kezdve van stabil megrendelő, akkor a félretett pénzből bőven fedezhető.

2021. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
28%
irigy a kérdező, nem kicsit.
2021. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!