Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Luna megbocsát Azahriah -nak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú insta sztorit rakott ki ezzel kapcsolatban, nagyon próbálja menteni ezt a kapcsolatot…


Mit gondoltok erről?


Állítólag a Redditen már hetekkel a videó kikerülése óta is írtak arról, hogy Azahriah felszedi a rajongóit. Ha ez igaz, akkor nem csak egy lánnyal csalta meg Lunát…


UI: Aki azt akarja írni, hogy nem tudja kik ezek, vagy hogy miért foglalkozom velük, annak csak jelezném hogy EZ A BULVÁR KATEGÓRA!


A válaszokat előre is köszi!



2022. máj. 26. 10:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
99%

Milyen érdekes, hogy Paul a videóiban "az intelligens srác" karakterét mutatta, aztán ilyen nővel jött össze, mint ez a Luna, aki ilyen emberekkel jart, mint VV Soma meg Pumped Gabó, arról nem is beszélve, hogy az insta képei alapján sem egy értelmiségi - és most finoman fogalmaztam.


Ha Paul értelmes lett volna, egy normális lányt fogott volna - Hát zsák a foltját megtalálja.


Én ilyen Luna féle lánnyal biztosan nem tudnék hosszú távú párkapcsolatban lenni. Nekem kell, hogy egy nő intelligens legyen, lehessen vele beszélgetni, azt meg kifejezetten irritálónak tartom, ha valaki az instagram-on mutogatja magát úgy, ahogyan ő teszi.


Szóval minél jobban elmélyedünk ebben a témában, annál jobban omlik össze Paul Street figurája. Ő csak egy karakter volt, aki valószínűleg sosem létezett.

2022. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: a fentiekkel nem azt mondom, hogy Luna megérdemelte a megcsalást. Erről szó sincs.


#9, #11 voltam

2022. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű eléggé szereti a srácot illetve szerintem azért bocsájt meg könnyen, mert annó Luna is megcsalta Somát ráadásul Gabóval, de Lunát is megcsalták már többször is így nem először élte át. Bár a srácból kinézem, hogy nem ez lesz első és utolsó alkalom a hűtlenkedésre max legközelebb, már odafigyel, hogy eldugodtabb helyre menjen ahol véletlen se tudják felvenni. A lány meg még úgy is sokat megy külföldre, mert félig Ecuadori. Elvileg a srác vallotta be Lunának, de valószínű csak azért, mert nem akarta, hogy a videóból tudja meg. Lunát meg ez hatotta, meg, hogy bevallotta.
2022. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Luna kitett a TikTokra egy hosszabb videót, amiben azt mondta hogy nem csalta meg Somát a Gabóval és soha nem csalt meg senkit, csak az Pumpedég évadainak ütemezése miatt tűnt úgy és már bánja azt a realityt… De azt mondta, hogy azt is bűnnek gondolja, hogy a Soma barátjával jött össze, még akkor is ha akkor már hónapok óta nem voltak együtt.


Nem tudom mennyire igaz. Pár óra után törölte ezt a videót…

2022. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
0%
Szerintem ez mindenki magánügye, ki miért és hogyan dönt.
2022. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, ki ez, de alapból nem olvasom olyannak az írásait, akinek a neve a -cskaaa szótagra végződik...
2022. máj. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Luna a tv-s szereplései alapján egy báránylelkű naivának tűnik. Szerintem oké hogy egy dolog neki a pénz, de biztos a nagy szerelmet is keresi.


Megbocsátani én nem biztos hovy tudnék, de elfogadom ha ő igen. Viszont így, hovy a pali nyilvánosan semmi megbánást vagy felelősségvállalást nem mutatott, sőt meg azt is mondta ez nem nagy dolog, na így elég gáz…

2022. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17.


Nagyon egyetértek!


Nem tudom, hogy láttátok e tiktokon amit a megcsalásról mint jelenségről mondott, amit a kérdező belinkelt YouTube videót, az ugyanaz.


Ebből is az látszik, amit Te is mondasz #17.


Röviden: Szerinte a férfiak ha meg csalnak, az nem feltétlenül jelenti azt hogy nem szeretnek, csupán nem bírnak a vérükkel…


És ez amúgy kicsit sértő is, mert ezt összességében a férfiakra mondja, hogy előfordulhat hogy nem bírnak magukkal.


Másrészt pedig olyan szinten elbagatellizálja a hűtlenséget, hogy még jó, hogy olyat nem mond, hogy “attól még hogy néha kicsit megver a párod, még szerethet”. Mert amiket mond, kb. már csak ezzel tudná überelni…


Amúgy szerintem Ő egy kifejezetten buta lánynak tűnik, ami önmagában nem baj… Emellett nekem is kedvesnek és szerethetőnek látszik, meg nem rossz embernek.


Csak többre becsüli a párjait magánál, meg annyira ragaszkodik hogy inkább lenyel szinte bármit…


Biztos meg van az oka ennek, hogy miért lett ilyen, de szomorú.

2022. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

17 vagyok. Nagyon jókat írtál te is.

Oké, Luna szerint nem bírnak a verukkel, de azért tanúsíthatnának megbanast afelé akit állítólag szeretnek. Nem még egy egész ország előtt belerúgni plusz egyet. Nyilván nem kell nyilvánosan vezekelni, de azért na… értitek.

Szerintem is furcsa ahogy Luna mosdatja, mondjuk eddig kb mindenki megcsalt a szegeny lányt, lehet már valami eltorzult a fejeben ezzel kapcs (vagy alapból nem volt rendben). Én ha a hűtlenségen túl is lépnék, azon nem, ahogy Azahriah ezt kezeli. Nagyon fura ez nekem, mintha szerinte ez lenne az “alap”.


Igazából ez max a kis tinilany követőinek nehéz, mert ugye mindkét fél azt mutatja hogy ez tök okés, a kislányok meg bekajálják.


Meg eleve ez az igénytelenség…. A WC mögött állva egy pár perces menet… legelább vitte volna szobára a kiscsajt és d.gnak egy normálisat, én nem tudom ebben mi volt nekik a nagy élvezet pláne a nőnek. 😂

2022. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is ilyen nő kéne.

Félrebaszok aztán utána ugyanúgy velem marad és szopja a f*szomat tovább.

2022. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!