Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah miért vette le az...

Azahriah miért vette le az instagramról a bocsánatkérő videóját?

Figyelt kérdés
Az előbb néztem meg, hogy a kommenteket elolvassam, de nincs ott.
2022. máj. 30. 18:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Vagy inkább így mondom: nem kislánynak néz ki (hiszen nem gyerek) hanem egy fiatal tini lánynak néz ki.


Persze van, akinek a 15 éves is kislány.

2022. jún. 7. 20:14
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Ha ittas allapotban is volt a lany, az semmit nem jelent. Elmult 14, szoval ha belemegy akkor teljesen torvenyes, ha ittas allapotban megy bele is bele megy.
2022. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12


Én azért nem lennék ebben olyan biztos. Tudomásom szerint egy ittas személy bódult állapotát szexuális tevékenységre kihasználni bűncselekmény. Bár nem tudom, hogy mi van akkor, ha a másik is részeg, vagy figyelembe veszik-e azt, hogy ki mennyire részeg. Lehet tévedek, de ennek utána kellene nézni,


Mindenesetre én már korábban eldöntöttem, hogy nem kefélnék részeg nővel. Egyrészt nem tisztességes dolog, másrészt nem tudom, milyen jogi következménye lehet.

2022. jún. 7. 20:36
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
Tudod mit csinálna a rendőrség? Kiröhögné az egészet. Őket pont nem érdekli mit csinál egymással két részeg ember, akik amúgy már törvényesen is szexelhetnek egymással. Megmondanák hogy rendezzétek el egymás között és kész, amiben igazuk is lenne.
2022. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tudomásom szerint egy ittas személy bódult állapotát szexuális tevékenységre kihasználni bűncselekmény."


Ez az, sőt be is szokták drogozni őket.

Itt a lány szülein múlik minden, ők ismerik, és ők akik gondolkodnak erről és tesznek valamit, ha úgy ítélik meg és ha olyan habitusúak.

Rengeteg gyerek van, akikről nem gondoskodnak, sőt bántalmazzák őket a családban. Ha emiatt került ebbe a szituba a gyerek, akkor nem lesz semmi következménye.

2022. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14: Látom, rendőrségen dolgozol, hogy így ismered a törvényes eljárásrendet. XD
2022. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Ne vicceljetek már, ez már szimplán csak a srác felőli gyűlölet ami belőletek beszél. Csak a lány lehet áldozat mi? Johnny Depp is megnyerte a pert, erre most az egész világ be like: "Jaj, egy férfi is lehet áldozat? :o"

Igen, akármennyire meglepő, de igen.

2022. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Csak a feminista szerencsétlenek védik ezt a csajt is, akiről amúgy itt azt írjátok 15, én meg azt olvastam 16. Azt se tudjátok hány éves, de jaj, ő az áldozat.
2022. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#3-mas!! Engem is érdekelne:c ha találtál megoldást rá írj privát üzenetet!!
2022. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!