Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sajnáljátok Berki Krisztiánt,...

Sajnáljátok Berki Krisztiánt, hogy meghalt?

Figyelt kérdés

Én igazság szerint kissé sajnálom. Már csak azért is mert attól még, hogy egy köcsög volt csak nem örülök egy ember halálának illetve azért voltak jó pillanatai is. Barátnőm viszont azt mondta, hogy őt nem hatja meg inkább a gyerekeit meg a feleségét sajnálja. Berkire és M Richardra azt mondta, hogy volt bennük Roma vérvonal.

Egyébként Berki ha sok dologban nem is, de abban pl becsületes volt, hogy naturál testépítő volt.

Nem értem, hogy egy kis adósság miatt egy ilyen pénzel teli influencer minek kötötte fel magát.



2022. jún. 5. 22:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem sajnálom,mert számomra tök idegenek és túl hasznosak sem voltak. A családjukat sajnálom,főleg Berki nagylányát
2022. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem, amit meg a médiában magából mutatott az nem votl szimpatikus.
2022. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Mások is meghalnak, nemcsak ő. Nem érdekel sajnos.
2022. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem izgat, mindig is közömbös voltam minden vele kapcsolatos hírre.
2022. jún. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2022. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
90%

Sajnálom, hogy meghalt. Eleinte ellenszenves figura volt, de aztán nem volt vele bajom, szimpatikus lett.


Nagyon megdöbbentem rajta és sajnálom, hogy ilyen fiatalon meghalt.


Nem szeretek senkit elítélni, bármilyen ember is és bármit is követett el vagy nem követett el.


Szerettem azokat a műsorokat, amikben feltűnt és csak csinálta a showt. :)


Nyugodjon békében és én szeretettel gondolok a családjára még így ismeretlenül is.

2022. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%
Berkniben nem volt roma vér, zsidó volt. Látszik is rajta, meg ő is annak vallotta magát.
2022. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
41%

Nem.


Ajánlom végignézésre ezt a videót, ami jól bemutatja, hogy Berki Krisztián milyen ember volt:


[link]

2022. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Csak annyira, amennyire minden élőlény halálát sajnálom.


Viszont mostanában sajnos sorra temetem el a saját családtagjaimat is (két nagymama, anyukám), nyilvánvalóan engem ők ezerszer jobban meghatnak, mint egy idegen.

2022. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
7%
18, köszi a linket, most nőtt a szememben a Berki, egész szimpi lett. Én is csak állatoknak adományozok, ők azok akik megérdemlik.
2022. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!