Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Gombos Edináról?

Mit gondoltok Gombos Edináról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 07:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Én kedvelem. Végre egy nem búval b…ott, gyűlölködő, negatív magyar, hanem olyan, aki nem fél megvalósítani az álmait. A műsora is rendben van
2022. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hollófernyiges ***** válasza:
53%
Fogalmam sincs ki az a Gombos Edina.
2022. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Bírom. Anno dolgozott is neki egy közeli rokonom, ő is mondta, hogy tök barátságos, közvetlen nő.
2022. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Jól tette hogy elment, jobb élete lett
2022. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
#2: Ezt feltétlenül ide kellett írni. Nagyon irritáló már az összes ilyen jellegű kérdés alatt.
2022. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Emlékszem, mikor benne volt a nők lapjában, hogy ki a szerelme. Azt gondoltam na ebből se lesz semmi. A napokban feldobta az Insta, meglepődtem, hogy hogyan alakult az élete. Szép családja van, szimpatikus, többet viszont nem tudok róla
2022. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Semmit nem gondolok róla (nem tudom ki az).
2022. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Egy idegesítő, magamutogató liba, aki a 15 évvel ezelőtti hírnevéből próbál megélni. Internet hulladékká vált gyakorlatilag, Magyarországot folyamatosan leszólja de azért a magyar közönségből próbál megélni még külföldön is. Mindent mutat külföldről ami szép de semmit ami már nem olyan kedvező színben tüntetné fel a helyet vagy az ő csaladját, vagyis egy hamiskás imidzset erőltet.
2022. jún. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Az USA szep oldalat mutatja csak be, de ugy, mintha mindenki megtudna engedni maganak USA-ban egy szep hazat, uj autot, stb. Arrol nem beszel hogy hol lakik a szegeny ember vagy hogy pl egy mekis dolgozo fizetese mire eleg.

En is USA-ban elek es amit az Edina mutogat az usaban az nem az atlag, vagyis nem az amit egy egyszeru ember megtud maganak engedni.

Nekem az sem szimpatikus hogy a gyerekeit hasznalja a videoban hogy nezettseget szerezzen. Korabban csinalta a youtube hogy a komment szekciot tiltotta azoknal a videoknal amiben gyerekek kaptak foszerepet.

Azokat az amerikai youtubereket koppintja akik csaladi bizniszkent videoznak, apa, anya es gyerekek.


Persze ugy konnyu nezettseget elerni hogy valaki szakmabeli, tehat tudja hogyan kell egy videot megcsinalni hogy az elvezheto legyen es raadasul neki van hirneve is ami miatt nezik az emberek a videoit.

2022. jún. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érdekel.
2022. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!