Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed az új BB...

Mi a véleményed az új BB rádióról?

Figyelt kérdés

Szerintem rohadt gyenge. Olyan, mintha visszacsöppenék a 2000es évek elejére.

Igaz, hogy Drugs Bunny legalább nem csinál bohócot magából azzal, hogy politikáról, közéletről osztja az észt,de szörnyen kínos az egész:


flörtöl vmi csajjal folyton, olyanokról beszél, hogy vmelyik versenyen az egyik testépítő nem tudott pózolni. Tudom, hogy DB célközönsége nagyrészt átlag proletárokból áll, de 1000 érdekesebb külföldi tartalmat lehet találni.



2022. aug. 2. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

"Igaz, hogy Drugs Bunny legalább nem csinál bohócot magából azzal, hogy politikáról, közéletről osztja az észt"


Régebben is beszélt ilyen témákról, nem hallgattad a régi a BB rádiókat ?!


Ráadásul már sokszorosan ellent mond az "elveinek" pl van instagramm profilja, és folyton magánéleti dolgokat oszt meg, illetve a 10 év körül lányát videózza.


BBTV miatt hallgattam bele az új rádiókba, hátha lesz valami hír...


Egy kalap szar az egész, de az látszik a nézőszámon is.

2022. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én szoktam hallgatni az új BB rádiót, de kész vicc amit leművel ezzel a Zsanettel. Minden adásban nyomatva van a csaj, és végig szánalmasan flörtöl vele.
2022. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: de együtt vannak, vagy mi ez az egész?
2022. aug. 2. 13:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek együtt, még viccnek is rossz, a csaj huszonéves, Bunny meg 50 körül van.
2022. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Hivatalosan nincsenek, de valoszínű, hogy van valami köztük, vagy legalább is Bunny akarja, hogy legyen. Mert feltűnően rengeteget van nyomatva a csaj az összes közösségi médiában (youtube videók, bb rádió, shopbuilder posztok, közös insta posztok mindkettőjük profilján stb.).

Ha engem kérdeztek a realiítás valószínűleg az, hogy Zsaninak megért annyit a Scitec szponzoráció, hogy cserébe széttegye a lábát Bunnynak.

2022. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MadSeal válasza:
47%

Bunny olyan, mint a politikában a Fidesz. Volt idő, amikor ő jelentette a haladást, nagyon sokat tett a magyar testépítésért, de mára már befásult, egyre inkább ellent mond saját elveinek és nem képes haladni a korral/sporttudománnyal.

"You either die a hero or live long enough to see yourself become the villain"

2022. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sárga Kapszula amúgy régen nem ingyen letölthető volt? Most már 3000 Forint és kb. 15 éve írta a tag.
2022. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Sztem mindig gagyi volt
2022. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

1: igazából kihagytam egy "már" szót.

Régen pont azért hagytam abba a BB rádió hallgatását, mert rengeteg butasagot hordott össze, pl. dicsérte a fideszt, mert sok hidat épített, nemváltásról meg kalifatusrol hadovalt egyfolytában...szóval legalább már ezt nem erőlteti, és bevezettük ki magát.


Az viszont nem kicsit vicces, hogy Facebookra gyárt tartalmat a scitecnek.

2022. aug. 3. 02:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen külföldi tartalmakra, oldalakra gondoltok ami szinvonalas?
2022. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!