Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed az új BB...

Mi a véleményed az új BB rádióról?

Figyelt kérdés

Szerintem rohadt gyenge. Olyan, mintha visszacsöppenék a 2000es évek elejére.

Igaz, hogy Drugs Bunny legalább nem csinál bohócot magából azzal, hogy politikáról, közéletről osztja az észt,de szörnyen kínos az egész:


flörtöl vmi csajjal folyton, olyanokról beszél, hogy vmelyik versenyen az egyik testépítő nem tudott pózolni. Tudom, hogy DB célközönsége nagyrészt átlag proletárokból áll, de 1000 érdekesebb külföldi tartalmat lehet találni.



2022. aug. 2. 12:00
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
50%
Nem ismerem.
2022. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy tiszta 2000es évek eleje Bunny meg a rádió is. El nem tudom képzelni, kit érdekel 2023-ban, hogy Zsanival vagy Fannival flörtölget, meg álmoskás hangon testépítőket interjúztat. 1-2x belehallgattam, aztán hagytam is.

Mondjuk legalább már nem politizál meg okoskodik ilyen szegény képességekkel a rádióban, mert az vér ciki volt régen.

2023. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért a kilencvenes évek "sötétségéből" sok embert kiemelt, anno mik mentek? 4 hét kreatin, 4 hét napozin. Fehérjét szedj nem proteint. Kb teleshopos reklámok voltak a sportban, 2 hét alatt 10 kiló izom, minusz 5 zsír ettől a hipermátrix tablettától stb. Akkor jó volt, mint egyes golf a trabant után, csak hát elment mellette az idő és ha követné lehet önmagának mondana ellent Bunny.
2023. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!