Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni diétázni...

Szeretnék elkezdeni diétázni és összeállítottam magamnak egy étrendet amiről szeretném a véleményeteket kikérni, hogy így jó e vagy valamin változtassak esetleg?

Figyelt kérdés

Magamról: 22 éves férfi vagyok, 177 cm magas, jelenleg 88 kg viszont magasabb testzsírom van ( 25% ) körül lehet.

Amit összeállítottam magamnak videók, kalkulátorok alapján az 1950 kcal, 190 g fehérje, 120 g szénhidrát, 73 g zsír.


Köszönöm a válaszokat !



2021. szept. 9. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit még érdemes tudni, hogy heti 5x1 óra súlyzós edzést végzek és alacsonyabb a napi aktivitásom főleg ülő munkát végzek.
2021. szept. 9. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem igazán lehet megmondani hogy jó-e fogyás szempontjából mert nem tudjuk mennyi a szinten tartásod most de gondolom alatta van.A többi makró kb rendben van,bár csak a makrók alapján nagy véleményt nem lehet alkotni
2021. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjéből mehetne kevesebb, szénhidrátból meg több.
2021. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+1 az előzőre
2021. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztom 3 véleményét.

Alapból160 g szenhidrat kell, ha sportolsz, meg tobb.

Feherjeből meg sok a 190 gramm. Hogy jött az ki?

2021. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!