Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herbyvel miért barátkozik...

Herbyvel miért barátkozik némelyik értelmesebb videós?

Figyelt kérdés
Metalcastiel, Oszkár szerintem az értelmesseb réteg, herby pedig egy alkesz proli. Nem értem miért tartják vele a kapcsolatot?
2022. dec. 22. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Túri aem a legélesebb kés a fiókban. :D


Amúgy Filmkiller Tóth Zoli mindig helyrerakta az alkesz pofáját. Hiányzik a munkássága.

2022. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sem*
2022. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tamásnak a vallásellenessége szimpatikus, más dolgai már nem annyira.
2022. dec. 22. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
közel áll hozzájuk egy olyan oldala amivel tudnak azonosulni, érdekli őket, vagy csak máshogy ítélik meg az értelmességet és náluk még ez belefér
2022. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem hülye az a herby, kreatív és egész jó szinész, na nem azért hogy fényezzem. Hiába tájszólásos, alkesz és gyógyszeres, van neki egy kreatívabb oldala, Oszkár mondta hogy akkoriban értékes embert látott benne mert követte az animációit stb.
2022. dec. 22. 18:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk bizonyos értelemben sikeres a nevezett tróger. Nem dolgozik évtizedek óta, mégis eltartják a kiskölykök. Emellett néha levarr(t) pár rajongó luvny*t.
2022. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem a rajongói tartják el hanem a bejáratott youtube melója, régen mikor még tényleg kreatívabb volt sokakat bevonzott. aztán persze sokakkal össze is veszett, de jó kis pénz hullik neki azért. cserébe az átka ugye hogy folyamatosan kell gyártania a mára sokszor semmitmondó tartalmakat. előbukkan ott még néha a kreativitás csak nem akar róla tudomást venni hogy ő is öregszik, meg a Világ is körülötte
2022. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért máig kap csomagokat, nem kevés pénzt megsprólom azzal hogy itatják/etetik a nézők.
2022. dec. 22. 18:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ezeket ő nem koldulja, magától küldik neki. ki szokott néha akadni hogy kérdezik tőle hogy lehet küldeni postacuccot? ő meg mondja hogy persze, nem tilthatom meg, nyilvános a cím. mondta egyszer hogy sok haszontalanságot is kapott régebben amihez jópofizni kellett videóban, aztán semmi hasznuk nem volt. a hasznosaknak meg miért ne örülhetne? anyja is szokott neki néha ilyen alapélelmiszereket küldeni, arra is sokan ki vannak akadva, de kíváncsi lennék ki utasítaná csak úgy vissza ha ő kapná :D
2022. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én egymagam élek és apám szokott támogatni étellel stb-vel, miért is utasítanám vissza? Szerintem érthető. Viszont a negatív oldalát nem tudnám kezelni annak hogy ismert vagyok, zaklatás stb, mondjuk a pozitívat sem.
2022. dec. 22. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!