Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az oka annak, hogy Bochkor...

Mi az oka annak, hogy Bochkor ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Irodában kénytelen vagyok hallgatni, de elég nehezen viselem.


Meglehetősen korlátolt, tájékozatlan ember, de ami jobban idegesít az az, hogy önző, beképzelt stb..Szóval nem vmi egy szimpatikus jó ember.

Ma épp azon röhögött, hogy meghagyja a környezetvédelmet másoknak, múltkor az volt a vicces, hogy kint hagyta a leandereket télen, de sebaj, majd vesz újat.

Volt, hogy Tusup-on élcelődött, vagy transzneműeket gúnyolta, vagy bicikliseket szidta egyfolytában.

Számomra olyan, mint egy neveletlen önző,beképzelt gyerek, aki semmivel nem lett érettebb azzal, hogy megöregedett.

Mégis a mérnök kollégáim is szeretik, nem akarnak mást hallgatni, és a reggeli műsoruk talán a leghallgatottabb Magyarországon.

Nem akarom nagyon szidni a rajongóit, de nem tudom megérteni, mit lehet szeretni egy közönséges, kissé buta, de végtelenül beképzelt emberen, aki arra büszke, hogy nem sportol és nem érdekli a környezetvédelem.



2023. febr. 6. 10:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom én sem, hogy miért ennyire népszerű. De azt igen hogy számomra sem szimpatikus, nem szeretem az öntelt embereket.
2023. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Én se szeretem őt, de mégis elviselem a munkahelyemen.
2023. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

A magyarok többsége pont azon a szinten van, mint Bochkor: tájékozatlanok, beképzeltek, igénytelenek.

Nekik vicces, hogy Bocsika fikázzak a bicikliseket, hogy nem érdekli a környezetvédelem, hogy köze nincs semmilyen testmozgáshoz stb.

2023. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!