Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem állnak a családtagok...

Miért nem állnak a családtagok, barátok Várkonyi védelmébe?

Figyelt kérdés

Nem lenne társadalmi felelősség jelezni a bántalmazó kommentelőknek, hogy helytelen, amit csinálnak? Rengeteg a frusztrált, személyiségzavaros ember, viszont ettől még nem kellene nekik platformot biztosítani arra, hogy gátlástalanul bántalmazzanak más embereket.


Pl. itt van a Várkonyi-Mészáros ügy. Először én is rácsodálkoztam arra, hogy összejöttek, mert VA-hoz egy egészen más karaktert tudtam volna elképzelni, és felmerült bennem is, hogy talán motivációs tényező lehetett a pénz, viszont tiszteletben tartottam a magánéletét, és mint minden normálisan gondolkodó ember, akinek két számjegynél magasabb az intelligenciahányadosa, nem ugrottam egyből a kommentszekcióba egy másik embert nyilvánosan megalázni, sértegetni, bántani. Értem én, hogy gumicsont volt, és az emberek éhesek, fáznak, leterheltek a covid, a háború, a politikai/gazdasági helyzet miatt, de van egy határ, amit szerintem nem kellene átlépni.


Nálam ma telt be a pohár, mert több cikk is lehozta, hogy Mészáros ma ünnepelte a születésnapját, és olyan hozzászólásokat lehetett olvasni, ami már súrolta a büntetőjogi-kategóriát. Sokan Mészáros halálát kívánták, azt remélték, hogy már nem éli meg a következő szülinapját és így tovább. Egy másik platformon Mészáros nemi szervéről kezdtek el részletesen spekulálni, meg hogy VA-val milyen pózban szexelhetnek, hogy ne forduljon fel a gyomra stb.


Arra nem gondolnak esetleg, hogy Várkonyinak van egy kislánya? Pontosabban egy kamaszkorú lánya, aki akár olvashatja is ezeket? Nincs ezekben az emberekben annyi fék, hogy a mocskos gátlástalanságukat legalább egy kiskorú miatt kontrollálják?


Érdekes, hogy nemcsak az általános iskolai végzettségű véglények ugatnak a legtöbbet, hanem az egyetemet végzett, családanyák/apák is.


Az nem elvárható, hogy ne kommenteljék a vagyonukat, a jólétüket, mert egy agyonfrusztrált ember reflexszerűen csámcsog ezen, de az elvárható, hogy egy másik ember halálát ne kívánják.



Kérdéses, hogy Bochkor miért nem áll ki a kislánya védelmében? Hogy legalább rá legyenek tisztelettel. VA barátnői, pl. Hevesi Kriszta, aki egyben pszichológus is, miért nem áll a védelmébe?



2023. febr. 24. 20:26
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
10%
Nyugi kérdező, látod, amit írtam, itt is jelen van. Magas szint kell ahhoz, hogy lássák is mire gondolsz, ne csak nézzék. Na ez a szint nincs meg Magyarországon és csak évtizedek, századok múlva lesz esetleg jó állapotú a társadalom.
2023. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva, lehet jobban is teszik, hogy nem szólalnak fel, mert képesek lennének még a családtagokat is - akik aztán végképp nem tehetnek semmiről - a lámpavasra húzni.
2023. febr. 24. 21:23
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

Elég nagy képmutatás egy olyan nő "pici lányának szegény lelkével" példálózni, aki egyértelműen azt a példát mutatja a saját gyerekének, hogy a pénzért bármit. Pénzért jöhet akármilyen buta, undorító gázszerelő, pénzért a saját gyereke lelki világa is le van szarva.


Ne legyél már ekkora álszent szar.

2023. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezőtől idézet:

"de ennek nincs közvetlenül köze mások megélhetési nehézségeihez"

Ezt te komolyan gondolod? Hol okoz gondot felfedezni a napnál világosabb összefüggést abban, hogy világrekord ÁFA van, lassan 50%-os adóterhek vannak, mellé nevetségesen hitvány bérek, a közszférában is? És ezzel párhuzamosan az egészségügy, oktatás, szociális háló stb. meg romokban?

Segítek: az állam a brutális mértékű adókkal, amikkel pl. minden élelmiszert sújt, jó adag pénzt beszed az emberektől, akiknek ezáltal kevesebb pénzük marad az amúgy is kevés bevételükből, amit elkölthetnek magukra. Az államnak befolyt adót meg Orbán meg a miniszterei ilyen-olyan kamu, extrán túlárazott "köz"beszerzéseken (ahol valamiért mindig csak Mészáros felel meg az indulási feltételeknek) továbbjátssza Lőrinc cégeibe, aki utána kiveszegeti a sokmilliárdos hasznot osztalék meg miegymás formájában a magán bankszámlájára.

Ezt szerintem akkor se bonyolult átlátni ha az ember egy percet nem tanult közgazdaságtant. Pont hogy igencsak vastagon van összefüggés Mészáros vagyona és az ország nyomora között.

2023. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
83%

Egyik ismerősöm egy teljesen magyar, de nemzetközi vizeken működő cégnél dolgozik. Anno 2 fiatal magyar srác futtatta fel a céget, aztán eljutottak oda, hogy világszinten ismertek szakmai körökben.


Haverom mesélte, hogy az egész céget kiszervezték külföldre, és az itthoni egykori fő irodát csak mint fiók irodát hagyják meg. Egyelőre.


Tették mindezt azért, hogy nehogy valamelyik állami fejes rátegye a kezét a cégre, ahogy azt szokás ebben a korrupt országban. Mert itt ez megy, vagy odaadod neki, vagy tönkretesznek.


Ki járt jól ezzel? Alapvetően senki. A NER-esek nem tudnak belenyúlni. A cég ugyanúgy fut tovább. Ellenben nem ide adózik, nem ide önti a pénzt, hanem külföldre.


De ugyanezért viszi ki az összes pénzt az összes multi. Egyik sem szereti, ha meglopják. Ugyanezért indított ellenünk vizsgálatot az EU és ugyanezért nem kapunk EU-s pénzeket.


Lehet azt mondani, hogy nem ők tehetnek róla... De a valóság az, hogy nagyon is ők tehetnek róla.

2023. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy szeretem ezeket az ártatlan álértelmiségi politikai propagandával átitatott gyűlöletkeltő kérdéseket.
2023. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy a Kérdező szerint Bochkornak, meg a többi felsoroltnak hogyan is kellene leállítania azt a megvetés és utálatcunamit, amit a Kérdező kifogásol?
2023. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
71%

A lánya Párizsban, Londonban vagy New Yorkban tanul valami méregdrága egyetemen


Nyílván onnan a magyar blikket vagy GYK-t olvasgatja, hogy mit írnak az anyja új kapcsolatáról XD

2023. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy ebben az egészben az álszentség zavar a legjobban. Biztos vagyok benne, hogy a mocskolódó emberek 99%a szemrebbenés nélkül cserélne Várkonyival.


Másrészt mire alapozzátok azt, hogy Mészáros buta? A felsőfokú végzettség hiánya nem egyenlő azzal, hogy az illető buta. Olyan újságíróknak senki sem nyilatkozna szívesen, akik undorító dolgokat terjesztenek a családjáról. Amikor nyilatkozott, szerintem abszolút látni lehetett, hogy nem jókedvéből tette, valószínűleg nem szeret a kamerák előtt szerepelni, de abból a kevés megnyilvánulásából én nem azt szűrtem le, hogy annyira buta lenne. Ráadásul egy ekkora vagyont kezelni is kell, ami nem kis intellektuális teljesítményt igényel.



24: Az a brutális mértékű adó Magyarországon 15%, Szlovákiában 19%, Csehországban 23%, Olaszországban 23%, Svédországban 33%.

2023. febr. 24. 22:00
 30/42 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi hülyeséget összehordani pontosan az intellektuális teljesítmény hiányát prezentálja.
2023. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!