Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem állnak a családtagok...

Miért nem állnak a családtagok, barátok Várkonyi védelmébe?

Figyelt kérdés

Nem lenne társadalmi felelősség jelezni a bántalmazó kommentelőknek, hogy helytelen, amit csinálnak? Rengeteg a frusztrált, személyiségzavaros ember, viszont ettől még nem kellene nekik platformot biztosítani arra, hogy gátlástalanul bántalmazzanak más embereket.


Pl. itt van a Várkonyi-Mészáros ügy. Először én is rácsodálkoztam arra, hogy összejöttek, mert VA-hoz egy egészen más karaktert tudtam volna elképzelni, és felmerült bennem is, hogy talán motivációs tényező lehetett a pénz, viszont tiszteletben tartottam a magánéletét, és mint minden normálisan gondolkodó ember, akinek két számjegynél magasabb az intelligenciahányadosa, nem ugrottam egyből a kommentszekcióba egy másik embert nyilvánosan megalázni, sértegetni, bántani. Értem én, hogy gumicsont volt, és az emberek éhesek, fáznak, leterheltek a covid, a háború, a politikai/gazdasági helyzet miatt, de van egy határ, amit szerintem nem kellene átlépni.


Nálam ma telt be a pohár, mert több cikk is lehozta, hogy Mészáros ma ünnepelte a születésnapját, és olyan hozzászólásokat lehetett olvasni, ami már súrolta a büntetőjogi-kategóriát. Sokan Mészáros halálát kívánták, azt remélték, hogy már nem éli meg a következő szülinapját és így tovább. Egy másik platformon Mészáros nemi szervéről kezdtek el részletesen spekulálni, meg hogy VA-val milyen pózban szexelhetnek, hogy ne forduljon fel a gyomra stb.


Arra nem gondolnak esetleg, hogy Várkonyinak van egy kislánya? Pontosabban egy kamaszkorú lánya, aki akár olvashatja is ezeket? Nincs ezekben az emberekben annyi fék, hogy a mocskos gátlástalanságukat legalább egy kiskorú miatt kontrollálják?


Érdekes, hogy nemcsak az általános iskolai végzettségű véglények ugatnak a legtöbbet, hanem az egyetemet végzett, családanyák/apák is.


Az nem elvárható, hogy ne kommenteljék a vagyonukat, a jólétüket, mert egy agyonfrusztrált ember reflexszerűen csámcsog ezen, de az elvárható, hogy egy másik ember halálát ne kívánják.



Kérdéses, hogy Bochkor miért nem áll ki a kislánya védelmében? Hogy legalább rá legyenek tisztelettel. VA barátnői, pl. Hevesi Kriszta, aki egyben pszichológus is, miért nem áll a védelmébe?



2023. febr. 24. 20:26
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk szerintem sokkal elgondolkodtatóbb az, hogy tényleg ide jutottunk, hogy már bátran mutogathatják magukat az ilyen kártevő csótányok, és a birka nép még őket fogja védeni ahelyett, hogy lámpavasra húzná őket.


Mert hogy az ilyen emberek egy normális világban vagy lámpavason lógnának, vagy börtönben ülnének. Nem szabadon parádéznának a köz pénzén.

2023. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező eljutott az agymosottság azon szintjére, ahonnan már nincsen visszaút.
2023. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
42%
Pont erre célzok én is. Hogy a szűretlen agresszió, mocskolódás, hibáztatás megy a kényelmes fotelekból. De hogy valaki tenne is valamit... Á, azt nem, az nehéz. Ahhoz kell az agy. Én sem tudok tenni, de a mocskolódással sem lennék előrébb.
2023. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
8: Nem, nem kellene őket sajnálni, de a halálukat sem kívánni. Ez két véglet. Másrészt, gazdagok mindig voltak, a Gyurcsány érában is, meg azelőtt is. Nem akarom kétsgébe vonni Mészáros vagyongyarapodásának az illegális módjait, de ennek nincs közvetlenül köze mások megélhetési nehézségeihez. Azért kívánni egy másik embernek a halálát, mert gazdag, az szimplán irigykedés.
2023. febr. 24. 20:57
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
A névnek forognia kell, attól megy előre a dolog (ha már érdemi tevékenységtől nem).
2023. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Egy pillanatig se gondoljátok, hogy az az ember, aki Várkonyit mocskolja szinte habozás nélkül cserélne vele, ha lenne rá lehetősége.


Tegyük fel, hogy Mészáros bűnöző, és a vagyongyarapodását nem önerőből érte el. Ha így is van, akkor ennek mi köze van ahhoz, hogy valaki nem tudja kifizetni a rezsijét? Ez egyedül a jelenlegi kormány felelőssége. Aki nem tudja kifizetni a rezsijét, az Mészáros létezése nélkül sem tudná.

Ha pedig azért dühösek az emberek, mert Várkonyi LV ruhákban jár, akkor ennyi erővel a Rózsadombi multimilliárdosokat is ugyanúgy mocskolni lehetne.

2023. febr. 24. 21:02
 17/42 anonim ***** válasza:
76%

Pontozzatok le a kérdező szimplán csak agymosott.


Mert hát szerinte a szegény gazdagoknak jár a magamutogatás, és mindenki aki csúnyán néz rájuk az természetesen csak és kizárólag irigy lehet.


És nyilván azt a tényt szőnyeg alá söpri, hogy miből és milyen áron lettek ezek az "emberek" gazdagok, és miért vagyunk tök utolsók az EU-ban szinte minden téren.


Véletlenül se vegyük figyelembe, hogy ezek az emberek tették tönkre az országot, mert hát a kérdező úgyis mindenre vissza fog tudni érvelni azzal, hogy MÉÉÉÉ GYÚÚÚRCSÁNY JOBB VÓT?

2023. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%
Kívánok a kérdezőnek hosszú Fidesz uralom alatti rabszolga életet. Az való neki.
2023. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
17: az ember karakterét az mutatja meg a legjobban, hogy mennyire képes kulturáltan viselkedni és kontrollálni az indulatait. Még akkor sem szabad másnak a halálát kívánni, ha az a valaki az ország leggazdagabb embere. Én a mocskolódást mindig primitívnek tartottam, de oké, legyen ennyi megengedve. Viszont azt se felejtsd el, hogy Várkonyinak van egy kamasz lánya, és legalább ha már másra nem, akkor erre legyenek tekintettel. Szerinted milyen hatással lehet rá az, hogy az anyját nyilvános megalázzák és gusztustalanabbnál gusztustalanabb megjegyzéseket fűznek hozzá? Ezt még a legrosszabb ellenségének sem kívánná az ember.
2023. febr. 24. 21:12
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Várkonyinak számolnia kellett ezekkel a reakciókkal, amikor hozzáment Mészároshoz. Én úgy gondolom, hogy az ő feladata lett volna a kiskorú gyereke szempontjából mérlegelnie a választását és az arra érkező reakciókat.

Fellépnie ez ellen Bochkornak, a barátoknak, a pszichiáternek, vagy a Piusz pápának, sok értelme nem lenne, mert még tesz is érte Várkonyi a provokációival.

A szellem már ki lett engedve a palackból, visszatuszkolni nem lehet.

Mindenért fizetni kell, Várkonyinak ezért a "mindent elsöprő szerelemért" a tömeges virtuális szemen köpésével kell.

A gyerek meg majd csak túléli valahogy a milliárdokban fürödve, különösen ha szorult bele az anyjából is valami, bár Bochkort sem kell félteni.

2023. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!