Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem állnak a családtagok...

Miért nem állnak a családtagok, barátok Várkonyi védelmébe?

Figyelt kérdés

Nem lenne társadalmi felelősség jelezni a bántalmazó kommentelőknek, hogy helytelen, amit csinálnak? Rengeteg a frusztrált, személyiségzavaros ember, viszont ettől még nem kellene nekik platformot biztosítani arra, hogy gátlástalanul bántalmazzanak más embereket.


Pl. itt van a Várkonyi-Mészáros ügy. Először én is rácsodálkoztam arra, hogy összejöttek, mert VA-hoz egy egészen más karaktert tudtam volna elképzelni, és felmerült bennem is, hogy talán motivációs tényező lehetett a pénz, viszont tiszteletben tartottam a magánéletét, és mint minden normálisan gondolkodó ember, akinek két számjegynél magasabb az intelligenciahányadosa, nem ugrottam egyből a kommentszekcióba egy másik embert nyilvánosan megalázni, sértegetni, bántani. Értem én, hogy gumicsont volt, és az emberek éhesek, fáznak, leterheltek a covid, a háború, a politikai/gazdasági helyzet miatt, de van egy határ, amit szerintem nem kellene átlépni.


Nálam ma telt be a pohár, mert több cikk is lehozta, hogy Mészáros ma ünnepelte a születésnapját, és olyan hozzászólásokat lehetett olvasni, ami már súrolta a büntetőjogi-kategóriát. Sokan Mészáros halálát kívánták, azt remélték, hogy már nem éli meg a következő szülinapját és így tovább. Egy másik platformon Mészáros nemi szervéről kezdtek el részletesen spekulálni, meg hogy VA-val milyen pózban szexelhetnek, hogy ne forduljon fel a gyomra stb.


Arra nem gondolnak esetleg, hogy Várkonyinak van egy kislánya? Pontosabban egy kamaszkorú lánya, aki akár olvashatja is ezeket? Nincs ezekben az emberekben annyi fék, hogy a mocskos gátlástalanságukat legalább egy kiskorú miatt kontrollálják?


Érdekes, hogy nemcsak az általános iskolai végzettségű véglények ugatnak a legtöbbet, hanem az egyetemet végzett, családanyák/apák is.


Az nem elvárható, hogy ne kommenteljék a vagyonukat, a jólétüket, mert egy agyonfrusztrált ember reflexszerűen csámcsog ezen, de az elvárható, hogy egy másik ember halálát ne kívánják.



Kérdéses, hogy Bochkor miért nem áll ki a kislánya védelmében? Hogy legalább rá legyenek tisztelettel. VA barátnői, pl. Hevesi Kriszta, aki egyben pszichológus is, miért nem áll a védelmébe?



2023. febr. 24. 20:26
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Akkor fussunk neki még egyszer, egy pillanatra sem vonom kétségbe Mészáros kétes vagyongyarapodását, lehet valóságalapja, ezért hiába írtok ide közgazdaságtani kisregényeket, de ez még senkit sem jogosít fel arra, hogy egy másik ember halálát kívánja.


28: Várkonyi lánya pedig még gimnáziumba jár.

2023. febr. 24. 22:07
 32/42 anonim ***** válasza:
56%

27% itt az áfa, mindenre


megsúgom, hogy az általad felsorolt országokban egyes élelmiszerekre 0% (de maximum 10%) áfa van

nálunk a kenyéren is 27%

2023. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
30: hol írtam hülyeséget?
2023. febr. 24. 22:07
 34/42 anonim ***** válasza:
71%
Külföldön nem járhat gimnáziumba?
2023. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
32: rendben, és ez miért jogosít fel bárkit is arra, hogy gusztustalan stílusban nyilatkozzon?
2023. febr. 24. 22:09
 36/42 A kérdező kommentje:
34: attól még ugyanúgy kamasz...
2023. febr. 24. 22:10
 37/42 anonim ***** válasza:
67%

"de ez még senkit sem jogosít fel arra, hogy egy másik ember halálát kívánja"


Dehogynem. Azt kívánsz a halálba akit csak akarsz. Szíved joga.

2023. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
83%

a 27% -os áfával gusztustalan módon lehúzzák az egyszerű embert, akinél a húsmentes rakott krumpli a vasárnapi ebéd


ezért fel van hatalmazva hogy gusztustalan stílusban nyilatkozhasson, csak azt adja amit kap

2023. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
82%

#38

Rakott krumpli?

Az 1200 Ft-os vajjal, 800 Ft-os tejföllel és a 120 Ft-os tojással? A 400-500 Ft-os krumpli már szóra sem érdemes! Egy tepsivel 4000 Ft?

És ez csak egy üres rakott krumpli.

Veszel egy egész csirkét, vagy 6 db csirkecombot, meg egy kiló lisztet és van egy halom paprikás csirke, hozzá egy fej édes káposzta salátának és bőven megvagy az üres rakott krumpli árából.

2023. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Lehet kulturáltabban is szidni.
2023. febr. 24. 22:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!