Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem állnak a családtagok...

Miért nem állnak a családtagok, barátok Várkonyi védelmébe?

Figyelt kérdés

Nem lenne társadalmi felelősség jelezni a bántalmazó kommentelőknek, hogy helytelen, amit csinálnak? Rengeteg a frusztrált, személyiségzavaros ember, viszont ettől még nem kellene nekik platformot biztosítani arra, hogy gátlástalanul bántalmazzanak más embereket.


Pl. itt van a Várkonyi-Mészáros ügy. Először én is rácsodálkoztam arra, hogy összejöttek, mert VA-hoz egy egészen más karaktert tudtam volna elképzelni, és felmerült bennem is, hogy talán motivációs tényező lehetett a pénz, viszont tiszteletben tartottam a magánéletét, és mint minden normálisan gondolkodó ember, akinek két számjegynél magasabb az intelligenciahányadosa, nem ugrottam egyből a kommentszekcióba egy másik embert nyilvánosan megalázni, sértegetni, bántani. Értem én, hogy gumicsont volt, és az emberek éhesek, fáznak, leterheltek a covid, a háború, a politikai/gazdasági helyzet miatt, de van egy határ, amit szerintem nem kellene átlépni.


Nálam ma telt be a pohár, mert több cikk is lehozta, hogy Mészáros ma ünnepelte a születésnapját, és olyan hozzászólásokat lehetett olvasni, ami már súrolta a büntetőjogi-kategóriát. Sokan Mészáros halálát kívánták, azt remélték, hogy már nem éli meg a következő szülinapját és így tovább. Egy másik platformon Mészáros nemi szervéről kezdtek el részletesen spekulálni, meg hogy VA-val milyen pózban szexelhetnek, hogy ne forduljon fel a gyomra stb.


Arra nem gondolnak esetleg, hogy Várkonyinak van egy kislánya? Pontosabban egy kamaszkorú lánya, aki akár olvashatja is ezeket? Nincs ezekben az emberekben annyi fék, hogy a mocskos gátlástalanságukat legalább egy kiskorú miatt kontrollálják?


Érdekes, hogy nemcsak az általános iskolai végzettségű véglények ugatnak a legtöbbet, hanem az egyetemet végzett, családanyák/apák is.


Az nem elvárható, hogy ne kommenteljék a vagyonukat, a jólétüket, mert egy agyonfrusztrált ember reflexszerűen csámcsog ezen, de az elvárható, hogy egy másik ember halálát ne kívánják.



Kérdéses, hogy Bochkor miért nem áll ki a kislánya védelmében? Hogy legalább rá legyenek tisztelettel. VA barátnői, pl. Hevesi Kriszta, aki egyben pszichológus is, miért nem áll a védelmébe?



2023. febr. 24. 20:26
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
63%

"Lehet kulturáltabban is szidni."


Ha meg kulturáltan lennének szidva, akkor azért írnád a propagandát.

Nem tök mindegy?

2023. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
62%

Szidni Kérdező, mindenki a saját vérmérséklete, dühe, szókészlete, undora alapján szokott bárkit, vagy bármit.

De nosza, semmi akadálya, hogy te viszont azokon a platformokon ahol ezeket olvasod terjeszd az igét és vedd védelmedbe a Mészáros házaspárt!

Ne Bochkorra lőcsöld ezt a "nemes" küldetést!

Megjegyzem, életemben nem mocskolódtam fórumokon, Várkonyi is hidegen hagy, nagyon kemény kenyéren él, de a te megnyilvánulásod sem szimpatikus.

De legalább ennek a fórumnak a kifutási idejére felülemelkedhettél a gyarló embereken és öntömjénezheted magad!

2023. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!