Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minden negatív dolog ami a...

Minden negatív dolog ami a hírnévvel jár?

Figyelt kérdés

Elmondanátok minden rossz dolgot, ami egy híres emberrel megtörténhet?

A helyzet az, hogy szeretnék híres lenni... Tudom, hogy mindenki erről álmodozik... Szerintem minden adottságom megvan hozzá, viszont szeretném tudni, miből áll az egész.

Mire számíthat valaki, aki országszerte ismert? Mennyiben változik meg a korábbi élete? Főleg ha fiatal (tizenéves)?


2011. márc. 2. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Most az a kérdés, hogy gyorsabban híresebb lehetsz, e ha negatív dolgokat művelsz? Vagy ha már híres vagy, mik a negatív oldalai.
2011. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A legutolsó. Ha már híres vagyok, mik az árnyoldalai.
2011. márc. 2. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire híres és hogy miben. Nem mindegy hogy híres énekes akarsz lenni vagy celeb. Én pl egyáltalán nem akarok celeb lenni, arra valók hogy röhögjönek rajtuk a Tv nézők.
2011. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, az szerintem attól függ mennyire vagy híres. Ha országszerte, akkor gondolom, az hogy mindenhol odamennek hozzád (ami eleinte lehet tetszik, de később zavarni fog, gondolom), nem sok magánéleted lesz, a sok fotós miatt pl., a magazinok valótlanságokat fognak állítani, sok pletyka szárnyra kel, lesznek utálóid....ezek jutnak hirtelen eszembe a TV szintű hírességekről, de ilyen hírnevet nem tudom hogy akarsz elérni :) Ha csak kisebb mértékben vagy ismert, akkor pletykák, utálók, kb ennyi szerintem.
2011. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs igazad. Nem akar mindenki híres lenni. Legalábbis én nem akarok.

Egyébként nem minden rossz, csak a nagy része.

A pénz az jó benne. Az is jó benne, hogy ha híresség vagy, nem kell agyondolgoznod magad. Elüthetsz/megverhetsz/megölhetsz bárkit, úgy sem ítélnek el.


Viszont sok ember kíváncsi rád, fotóznak, meghívnak egy csomó helyre. Nem csinálhatsz azt amit akarsz. Valószínűleg a hírnév és a pénz két perc alatt megváltoztat. (tudom, téged nem... valahogy mindenki ezt mondja) Nincs magánéleted.

Egyébként nincs szükség még egy tinisztárra. Az eddigiekre sem kíváncsi senki, csak a többi tini.

2011. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

weboldalakon szidnak stb...pletykák...

nagyon erősek az újságírók...ha kiderül rólad valami...vagy szerelmi bánat vagy akár családi...vagy nem hallanak rólad hetek óta valamit akkor már elkezdenek kombinálni..és felfúni dolgokat.A sajtók pofátlanok tudnak lenni: D

2011. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Thurston ***** válasza:
Én például nem vágom, hogy miért jó "híresnek" lenni (azért az idézőjel, mert mit nevezünk már hírnévnek?), hülyét kapnék, ha minden barom kíváncsi lenne rá, hogy én is járok-e melegítőben a sarki boltba, és ezért megvenne egy szaros magazint.
2011. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

egyrészt feltűnési viszketegségem vagy :P

Másrészt nekem is elegem van az ócska tinisztárokból és a gagyi zenéből ami itt megy... Ha megtehetném, változtatni szeretnék rajta. Felküzdeni magam ugyanolyan szintre, mint ők, aztán felmutatni valamit, ami érdekes, de igénye is, és szinten maradni. Ez a célom, nem tudom, mennyire megvalósítható...

2011. márc. 2. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindig a legjobb formádat kell hozni, tökéletesnek lenni. Még akkor is, ha épp beteg vagy, másnapos vagy nincs kedved szerepeli.


Meg kell felelni az imidzsnek, a stylist mondja meg hogy milyen a ruhád vagy a hajad. Hordanod kell mégha nem is szeretnéd.


Ügyelned kell az alakodra és az állóképességedre, gyúrás, napi 2-3 óra fitnessz, saját diéta, nuku nasi.


A kritikusok nagyon szemetek, akkor is csinálnak neked hibát ha te nem is hibázol.


Nem lehet belőle könnyen kiszálni, felismernek az utcán, a boltban.


Megmérgezi a baráti és párkapcsolataidat. A turnék miatt alig jut időd rájuk, mindenki kavarja a szart, egy csomóan azért barátzonak vagy fekszenek le veled mert híres vagy.

2011. márc. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!