Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minden negatív dolog ami a...

Minden negatív dolog ami a hírnévvel jár?

Figyelt kérdés

Elmondanátok minden rossz dolgot, ami egy híres emberrel megtörténhet?

A helyzet az, hogy szeretnék híres lenni... Tudom, hogy mindenki erről álmodozik... Szerintem minden adottságom megvan hozzá, viszont szeretném tudni, miből áll az egész.

Mire számíthat valaki, aki országszerte ismert? Mennyiben változik meg a korábbi élete? Főleg ha fiatal (tizenéves)?


2011. márc. 2. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, de azért a legtöbb a hazai sztárokra nem vonatkozik. Pl: A fiatalokon kívül szerintem mindenki más elsétál Sp, Lola és Barbee mellett.
2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az jó ha sokan szeretnek, de nagy az ellentábor is. Nem léphetsz ki akárhogy az utcára, mint pl. a Szij Melinda-szatyor. (Mármint ahogy Hajdú Péter kigúnyolta). Az utcán paparazzik követnek. Lesifotósok ezrei várnának. Hamar csődbe mehetsz. Pletykálnak rólad, az újságokba olyanok írogatnak majd rólad, hogy csak bámulsz. Elszállna veled a ló.
2011. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!