Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Amy Winehouse, hallott...

Meghalt Amy Winehouse, hallottátok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem jó kategória, de szeretném, ha itt maradna.

Most breaking news a BBC-n. Ma találtak rá a házában.


2011. júl. 23. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
66%

én csodálkozom h eddig bírta


és ez nem poén v rosszindulat

2011. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
91%
sokk.
2011. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
34%

persze ,bezzeg ,ha valami normális ember feldobja a talpát akkor nem lesz ekkora "paláver" magának köszönheti dorgozott,ivott ,akkor meg ne gondolja ,hogy örökké fog élni

ha azt kérdezném ki az freddie mecury és mikor halt meg akkor senki se tudná a választ pedig az ő halála tényleg tragédia volt

2011. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
80%
Miért mondasz hülyeséget? Minden igényes zenét szerető ember tudja, hogy ki volt Freddie Mercury, ez nem befolyásolja azt, hogy valaki szerette Winehouse-t. Mondjuk én nem igazán ismertem a munkásságát, csak a botrányairól hallottam, ettől még sajnálom, bár az tény, hogy aki ilyen életvitelt folytat, az általában nem lesz hosszú életű. Felnőtt ember volt, tudhatta, hogy mit csinál.
2011. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
56%
Freddy Mercury is magának köszönheti, védekezés nélkül kefélt, mint a nyulak, egyébként imádtam.
2011. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
63%
,az lehet ,csak ,hogy ő sokkal többet letett az asztalra:Dés itt kezdődik a probléma úgy kezelik azt a némbert mintha valami oltári nagy sztár lett volna ,és most meghalt jujj úristen mi lesz ,1 hónap múlva senki se fog emlékezni rá mint minden média,és botránysztárra ráadásul ilyen életvitellel ,nem kéne mutogatnia magát
2011. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
93%
ja és kérdezd meg a 16-év alattiakat és 90%nem ismeri freddie mercuryt ,sajnos a mai világban már nem nagyon zene megy ,hanem inkább pénzcsinálás ráadásul nézd meg mennyire beleélte magát mercury a számokba mait játszott ,ma mit csinálnak a klippekben? feszítenek mintha kemény csávók lennének ,szánalmas hova fajult ez e világ
2011. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
100%
Freddy Mercury-t is ismeri mindenki, bár nem értem miért mondjátok minden régmúlt sztárra, hogy sokat letett az asztalra? Mégis mivel többet, mint bárki? Attól, h nem tudtok haladni a korral, és nem szeretitek a mai zenét, attól még ennek is ugyan olyan értéke van. Keresű emberek vagytok. Amúgy csak pár számát ismertem Amy-nek, azok jók voltak, nagyon jó volt a hangja. Arról, h drogozott, meg nem csak ő tehet. Mármint persze, ő kezdte el, de kíváncsi volnék az ő helyében hányan csinálták volna ugyanezt. Mellesleg egyedül elég nehéz leállni, nyílván nem segítették őt annyian, amennyien kellett volna. Én sajnálom, hogy meg kellett hallnia. Azoknak meg üzenem, hogy egy lúzer balf@szok, akik az miatt keseregnek, hogy nem mutattak több szaftosabb részletet a norvég ámokfutásról. Nyílván arra kíváncsiak. A lényeget elmondták, úgy se ismernek ott senkit. Mit akartok még hallani? Fogadjunk videót meg képeket akartok, hogy aztán napokig csámcsogjatok mások sérelmein. Gusztustalan emberek vagytok.
2011. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:

Facebookon az üzenőfal tele van Amy-s posztokkal, a norvégokról senki nem emlékezik meg.

Egyébként, amikor bejelentették a tv-ben a párom első mondata az volt, h Freddie Mercury halálának a 20. évfordulója lesz novemberben. H ez neki hogy jutott akkor eszébe, nem tudom, de ő megemlékezett.

Én nem vagyok egy Amy rajongó, de sztem ő is elég sokat letett az asztalra (persze tényleg nem lehet Mercury-éhez hasonlítani).

2011. júl. 24. 08:55
 50/80 anonim ***** válasza:

"Attól, h nem tudtok haladni a korral, és nem szeretitek a mai zenét, attól még ennek is ugyan olyan értéke van. Keresű emberek vagytok."

Nem tudom, mi ez a többesszám itt, én ugyan nem vagyok keserű ember, az meg végképp távol áll tőlem, hogy nem tudok haladni a korral. Azért, mert Amy Winehouse számait nem ismertem, Mercury számait (messze nem az összeset) meg igen? Ez kb. a 0.0001%-a a könnyűzenei ismereteimnek, ebből messzemenő következtetéseket levonni elég nagy ostobaság.

2011. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!