Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Amy Winehouse, hallott...

Meghalt Amy Winehouse, hallottátok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem jó kategória, de szeretném, ha itt maradna.

Most breaking news a BBC-n. Ma találtak rá a házában.


2011. júl. 23. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már hozzászokhattunk,hogy mindig a legönpusztítóbb életmódot folytató énekesek/énekesnők alkotnak valami maradandót.
2011. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
90%
hát ,már nem azért ,de azért sokkal többet letett az asztalra Mercury ,mint egy csomó műs mai énekes és utánozhatatlan hangja volt,és mellé még jött a színpadi profizmusa,nem volt rossz hangja Amy Winehouse-nak sem ,de azért közel nem olyan jó mint neki ,és higgyétek el nem lesz ekkora legenda mint freddie és ez nem is gond ,csak akkor kedves kommentelő ,ne mond ,hogy nem tett le többet az asztalra ,főleg ha nem ismered a számait
2011. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
57%
10:29 Én ismerem Freddie számait, de mondjátok már meg, mégis mivel tett volna le többet az asztalra, mind bármelyik más? Az egyetlen énekes, akit elismerek, hogy sokat letett mind énekesként és emberként, az Michael Jackson. A számai és tettei is bizonyítják. De attól, h régi sztár még nem jelenti azt, hogy jobb a maiaknál. Főleg nem Amy-nél, akinek ezerszer jobb hangja volt, olyan, akinek senki másnak sincs. Freddienek meg tucat hangja volt, bár tény, h volt pár jó száma, de semmi több. De úgy se látjátok be az igazságot, mert tipikus vak emberek vagytok, akik csak a saját kis h.lye sztárjaitokat Istenítitek és akkor már a többi, amit mellesleg alig ismertek már sz@r és nem jó. Az ilyen embereket kéne kiiktatni innen, undorítóak.
2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
100%

68%-os

Te nem igazán tudsz semmit Amy-ról.

Ő maga utasította el a segítséget, amikor le akarták szoktatni.

Hallgasd meg a Rehab számát és nézd meg a magyar szövegét...

2011. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
12:06 Azért jópár dolgot igen. Mégis volt jópárszor elvonón, halála elött is nem sokkal, de a drog az, amit nem lehet egyik napról a másikra letenni, mert akkor abba hallna bele. Segítség nélkül pedig végképp lehetetlen. Még mindig jobb, mint össze-vissza kufircolni vkivel, aztán meg csodálkozni, h AIDS-es lett és sajnáltatni magát.
2011. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
75%

Nála sokkal értékesebb hírességek is haltak már meg fiatalon.

Nem leszek népszerű, de nekem nem fog hiányozni.

2011. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%

"És ő már nem az első sztár aki a drogok és a pia miatt meghalt. Ott volt Brittany Murphy, Elvis, Kurt Cobain, Heath Ledger, Bruce Lee stb stb..."


Brittany Murphy halálának okát tudtommal nem hozták nyilvánosságra, Heath Ledger halálához pedig köze sincs drogoknak.

2011. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%

Brittany Murphy szívmegállás következtében hunyt el



Heath Ledger viszont gyógyszer-túladagolásban


bár ő korántsem volt olyan módon függő mint Amy

2011. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
77%
A mai "zenéről" annyit, hogy az olyan butyuta "cukiság", ez az ostoba "MIZU" ekkora nagy sláger lehet, akkor miről beszélünk?! Freddy Mercury óriási tehetség volt, valódi zene és valódi énekes.
2011. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
100%

Én soroltam fel a drogok miatt meghalt sztárokat.


Freddy Mercury-t nem értem, miért kellett idekeverni, mikor a homoszexualitása miatt lett AIDS-es. (Tudom, heteroszexuálisok lehetnek, nem erről van szó)

Brittany Murphy tényleg szívmegállás miatt halt meg, de mellette drogfüggő is volt: [link] ez az első cikk amit megtaláltam.


Amúgy pedig én Amy-nek összesen 1 számát ismeretem a Rehab-ot.


Itt egy pár sor belőle:

They tried to make me go to rehab but I said 'no, no, no'

Yes I've been black but when I come back you'll know know know

I ain't got the time and if my daddy thinks I'm fine

He's tried to make me go to rehab but I won't go go go


Azért még mindig úgy gondolom megdöbbentő, hiába élt olyan életet amilyet. Bár ha megnézzük mondjuk Ozzy-t, ő is korához képest eléggé lepusztult állapotban van, vagy más régi rocksztárt. Ez az életmód ha nem is öli meg őket, de tönkreteszi a szervezetüket.

2011. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!