Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Amy Winehouse, hallott...

Meghalt Amy Winehouse, hallottátok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem jó kategória, de szeretném, ha itt maradna.

Most breaking news a BBC-n. Ma találtak rá a házában.


2011. júl. 23. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
43%
13:59 Szégyen, hogy te a mai tene alatt Fluort meg az ilyenenek érted. Marha informált vagy, mondhatom. Nem csodálom, h csak fórumokon vagy képes szapulni másokat, ha nekem ennyi eszem lenne, valószínű én is ezt tenném
2011. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%

"Heath Ledger viszont gyógyszer-túladagolásban"


Heath nem túladagolásban halt meg, a vizsgálatok szerint egyik gyógyszer hatóanyagából sem volt több a szervezetében az egészségügyi határértéknél. Össze nem illő gyógyszereket vett be, ezek egymásra hatása okozott nála mérgezést.


Ezt meg tudom érteni, mert velem is majdnem történt már hasonló. Egyszerű baleset.

2011. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%

drognak köze se volt Brittany halálához

[link]


igen Heath L. halála baleset volt

2011. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
2011. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom Britanny Murphy háza tele volt penésszel és ez okozott nála tüdőgyulát
2011. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim válasza:
43%

Nehéz leszokni a drogról, alkoholról, de eleve nem is kéne drogozni és inni. Nem betegség ez, egyszerűen akarat kérdése. Ha megkínálnak cigivel, nem fogadom el. Amy öngyilkos lett, a lassú halált választotta. Nem csak magának ártott, sok ember látta ahogy szenved így másnak is fájt. Kapott segítséget, mégis sokszor elutasította. Sok ember még 1 pszichológust se tud megfizetni, mert nincs pénz rá.

A drog, alkohol, cigi, számítógép függőség nem betegség, ez mind akarat kérdése.

2011. júl. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
akarat kérdése ja,de melette az égvilágon senkise állt,a férje behúzta a csőbe,onnantól meg nincs visszaút.amúgy visszaolvastál,hogy a drogok amiket használ milyen tüneteket váltanak ki,ha nincs meg a "napi" adag? Amy élete amúgy is nagyon hányavetett volt,nem tudhatod,hogy mi játszódik le egy ilyen ember fejében.
2011. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a hírnévhez, a nagy sztársághoz hozzátartozik (feltétele) a rengeteg drog, a rengeteg ital, a minél erkölcstelenebb élet? Akkor vagy érdemes a bulvár és a közönség, a rajongók számára, ha tönkreteszed magad? Nagyszerű, mondhatom, a gyerekemet soha nem engedném ezek közé. Nyírják csak ki saját magukat.
2011. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

már nem azért,de az énekesnő nem azért nyúlt piához,drogokhoz,hogy jót szórakozzon,illetve,hogy beálljon és akkor most "aztaku rva,milyen nagy arc vagyok" ,hanem azért mert problémái voltak.

de látom az itt válaszolók 50%-ban az emberiség legkisebb cseppje se fordul elő.

2011. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

"de látom az itt válaszolók 50%-ban az emberiség legkisebb cseppje se fordul elő."


Amy-ben viszont a felelősségtudatnak nem fordult elő egy cseppje sem. Ugyanis ha valaki akkora sztár lesz mint ő tisztában kell legyen azzal hogy a mai fiatalok ezreinek sőt százezreinek mutat példát nemcsak a szakmabeli teljesítményével hanem a viselkedésével, életvitelével, kinézetével is. Amy tehetséges énekes volt. És? Attól emberként még ugyanúgy felelőtlen, önpusztító ember volt aki magának kereste a bajt. Leszokhatott volna (a legjobb orvosokra tellett volna neki) de ugye ő még meg is énekelte büszkén hogy nemet mondott rá. És őt kéne sajnálni?

Egy felelősségteljesen gondolkodó és élő sztár halála után én is azt mondom hogy nagy kár érte. De ő nem volt az.

2011. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!