Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez normális? Normális hogy...

Ez normális? Normális hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
van valaki,akivel csak msnen szoktam beszélni.1 hónapja.amúgy rendes,kedves és barátok vagyunk:)tegnap nem volt msnen,gondoltam hogy ma este lesz.mondjuk tegnap délután beszéltünk.de hiányzik.
2012. márc. 11. 22:12
 1/4 anonim válasza:
kérdés?
2012. márc. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nem beszélsz Eric Saadeval msn-en bárhogy is hiszed azt, már jó pár hónapja és írogatsz ezzel kapcsolatos kérdéseket... igazán felfoghatnád végre... komolyan:)
2012. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó:és miért gondolod hogy pont róla van szó ebben a kérdésben?:)
2012. márc. 12. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert már egy ideje ezen nyafogsz....és nem tudom miért nem érted meg, hogy az nem ő, csak valaki szépen palira vett.

De felőlem ott égetes magad ahol szeretnéd.. már ha nem csupán trollkodás az egész, és unalomból csinálod.. mindenesetre fárasztó:)

2012. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!